سایبان اتوماتیک ریموت دار سایبان غلامی
سایبان اتوماتیک ریموت دار سایبان غلامی

سایبان اتوماتیک 

سایبان اتوماتیک یکی از ضرورت های شناخته شده در دنیای امروزه و در حال جایگزینی سایبان های دستی قدیمی است که به راحتی از ریموت برای باز و بسته کردن آن می توان استفاده کرد. از آنجایی که این محصول در جلوگیری از اتلاف انرژی و زمان بسیار حائز اهمیت است، یک محصول خاص و جدید می باشد که با افزایش راحتی مصرف کننده طراحی شده است.

چرا سایبان غلامی

متریال با کیفیت

متریال با کیفیت و مرغوب

استفاده از بالاترین کیفیت متریال موجود

گارانتی واقعی

5 سال ضمانت بدون چون و چرا

گارانتی واقعی و بی قید و شرط محصولات

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش 15 ساله

سریع با کمترین قیمت و در اسرع وقت 

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و تخصصی قبل از فروش بدون انتظار خرید از مجموعه

 

کارشناسی حضوری

ارسال کارشناسان مجرب به محل پروژه با ارائه نمونه کار به صورت رایگان

 

تحویل به موقع پروژه

آن تایم بودن در ارسال کارشناس فروش و اجرای محصول خریداری شده 

چرا سایبان غلامی

متریال با کیفیت

متریال با کیفیت و مرغوب

استفاده از بالاترین کیفیت متریال موجود

گارانتی واقعی

5 سال ضمانت بدون چون و چرا

گارانتی واقعی و بی قید و شرط محصولات

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش 15 ساله

سریع با کمترین قیمت و در اسرع وقت 

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و تخصصی قبل از فروش بدون انتظار خرید از مجموعه

 

کارشناسی حضوری

ارسال کارشناسان مجرب به محل پروژه با ارائه نمونه کار به صورت رایگان

 

تحویل به موقع پروژه

آن تایم بودن در ارسال کارشناس فروش و اجرای محصول خریداری شده 

سایبان اتوماتیک چیست؟

سایبان اتوماتیک یکی از ضرورت های شناخته شده در دنیای امروزه و در حال جایگزینی سایبان های دستی قدیمی است که به راحتی از ریموت برای باز و بسته کردن آن می توان استفاده کرد. از آنجایی که این محصول در جلوگیری از اتلاف انرژی و زمان بسیار حائز اهمیت است، یک محصول خاص و جدید می باشد که با افزایش راحتی مصرف کننده طراحی شده است.

سایبان اتوماتیک و سیستم‌های خودکار

کنترل خورشید برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد و انتشار نور شدید خورشید بسیار اساسی است. با این وجود در حالی که پنجره ها و دستگاه های کنترل خورشید بخش قابل توجهی از تاریخ معماری هستند ، در قرن بیستم با ظهور سیستم های مکانیکی و در دسترس بودن انرژی ارزان قیمت ، از ملاحظات کنترل خورشید و سایبانی فاصله گرفت. علاقه مجدد به روشنایی روز برای انرژی و همچنین مزایای انسانی - همانطور که در کار بسیاری از معماران امروزی مشهود است - این ایده غنی، که پنجره ها و کنترل خورشید به طور جدایی ناپذیری با هم ارتباط دارند را دوباره به دست می آورد.

به دلیل گرایش اخیر به نمای کاملاً شیشه ای و کاملاً شفاف ، علاقه به سیستم های سایبان اتوماتیک داخلی و خارجی افزایش یافته است. این سیستم های خودکار غالباً با سیستم های کنترل روشنایی روز ساختمان سازگار هستند تا مزایای کاهش نور الکتریکی و بهبود راحتی سرنشین را کاملاً درک کنند.

سیستم های سایبان اتوماتیک پتانسیل قابل توجهی در کاهش مصرف انرژی و بهبود کیفیت محیط دارند. سایبان خودکار (و دستی) برای ساختمانهایی که دارای شیشه با کارایی پایین (به عنوان مثال شفاف یک صفحه ای) هستند می توانند با افزایش یا کاهش دمای موثر سطح دیوار پنجره به ترتیب در زمستان یا تابستان، راحتی گرمایی را افزایش دهند.

مواد سایه و موقعیت سایه در دیواره پنجره میزان انتقال روشنایی روز ونپذیرفتن افزایش گرمای خورشید را تعیین می کند. سایه های خارجی گرمای بیشتری نسبت به سایه های داخلی را رد می کنند. سایه های بین جداره بسته به اندازه حفره شیشه و تهویه بودن آن ، جایی بین سایه های خارجی و داخلی را انجام می دهند. برای سایه های غلتکی، روشنایی روز، انتقال حرارت خورشیدی ، دید و حریم خصوصی را می توان با سوراخ شدن سایه ، بافت سایه ، تغییر مواد در ارتفاع سایه و تفاوت در مواد سایه در سطح جلو و عقب کنترل کرد. نمایش از طریق سایه غلتکی با ضریب باز بودن تا 2٪ امکان پذیر است. زاویه شیب ، که آن را قادر می سازد تا روشنایی روز را کنترل کند و در حالی که آفتاب مستقیم را کاملا مسدود می کند ، می تواند دید جزئی را ایجاد کند.

سیستم های خودکار اغلب دارای سوئیچ دیواری یا کنترل از راه دور دستی هستند تا بتوان سایه های مجزا را کنترل کرد. کنترل های خودکار دارای برنامه ریزی ، کنترل مستقیم خورشید یا عمق نفوذ خورشید ، گرمایش خورشیدی ، کنترل تابش خیره کننده ، روشنایی روز ، جاگیری، پاسخ به عملیات HVAC و محدودیت در عملیات سایه خارجی ، در صورت وزش باد شدید ، برف یا یخ است.

معرفی محصول: مشاهده قیمت و خرید انواع سایبان چتری

معرفی سایبان اتوماتیک

سیستم سایبان اتوماتیک: مزایا و فواید

سیستم سایبان اتوماتیک در ساختمان نیویورک تایمز به سایه ها اجازه می دهد تا بسته به معیارهای مختلف از ارتفاع متفاوتی کاسته شوند و در عین حفظ سطح مناسب، میزان نور طبیعی را به حداکثر برسانند.

روشنایی روز با محدود کردن روشنایی الکتریکی باعث صرفه جویی در انرژی می شود ، اما افزایش انرژی خورشیدی می تواند سیستم های HVAC را تحت فشار قرار دهد و راحتی ساکنین را از بین ببرد. از سیستم های سایبان خودکار استفاده کنید و خواهید دید که شما دلتنگ قدم زدن در زیر نور آفتاب خواهید شد.

نصب موفق سایبان و کنترل سیستم به عواملی بستگی دارد. از روشنایی چشمگیر و انتقال گرما گرفته تا محل ساختمان و جهت گیری خورشیدی.

عوامل زیر شما را راهنمایی می کنند

مزایا و معایب سایبان اتوماتیک

نصب سایبان اتوماتیک

تیم ماهر و قدرتمند سایبان غلامی در نصب انواع سایبان برقی تجربه و سابقه کافی را دارد و با نصب سایبان شما در کمترین زمان ممکن، آسایش را به شما هدیه می دهد.

برای نصب سایبان اتوماتیک به چند نکته باید دقت کرد.

اولین مورد این است که سایبان های اتوماتیک به دلیل داشتن سیستم ریل موازی فقط در اشکال مربع و مستطیل عرضه می شوند.

سایبان های اتوماتیک قابل نصب در هر مکانی می باشد: حیاط، تراس، باغ، پارکینگ، روف گاردن و...

بهتر است از سایبان های سبک برای نصب استفاده کنید

نصب سایبان برقی نیازمند نیروی متخصص می باشد که اگر از یک شرکت معتبر خرید کرده باشید برای نصب سایبان اتوماتیک شما افرادی را اعزام می کنند.

عرضه انواع سایبان اتوماتیک

سایبان های اتوماتیک نیز دارای انواع مختلفی هستند. سیابان اتوماتیک استخری، خودرو، حیاط و ...

می توانید انواع سایبان های اتوماتیک خود را سفارش دهید و در محل مورد نظر اقدام به نصب آن نمایید و تفاوت و زیبایی را در آن بیابید.

سایبان چتری نیز که از نوع اتوماتیک هست، معمولا برای سایه انداختن روی استخر و محافظت پوست شما در برابر اشعه نور خورشید است.

از سایبان های اتوماتیک خودرو برای سایه انواخت روی خودرو شما استفاده می شود که اینمورد بسیار پر طرفدار است زیرا خیلی از افراد داری مکانی سرپوشیده برای پارک ماشین خود ندارند و آن را وسط حیاط رها می کنند.

پس می تواند گزینه ی مناسبی برای خودرو شما نیز باشد

همانطور که دیدید موارد استفاده از سایبان های اتوماتیک بسیار بالا است.

نمونه‌ی سایبان اتوماتیک - سایبان غلامی

مشخصات سایبان اتوماتیک

یک سیستم سایبان اتوماتیک با کنترل های موجود ساختمان ادغام می شود و برای به حداکثر رساندن عملکرد به شرایط متغیر پاسخ می دهد.

Riesمی گوید: "سیستمی را انتخاب کنید که یک راه حل کلی استثنایی باشد." "با قفسه های سبک ، نور را به عمق اتاق بیندازید ، از کیفیت سایه بان پارچه برخوردار شوید و منعکس کننده گرما باشید و از یک سیستم عامل پاسخگو استفاده کنید."

دفتر مرکزی نیویورک تایمز طبقات 2-27 از یک برج 52 طبقه را در مرکز شهر نیویورک اشغال کرده است. کارکنان تسهیلات برای به حداکثر رساندن نور طبیعی ، اتصال سرنشینان به فضای باز و رهگیری انرژی خورشیدی ، از استراتژی سایبان خودکار MechoSystems استفاده کردند.

این سیستم شامل کنترل های پیش بینی و پاسخگو بر اساس ردیابی خورشیدی ، روشنایی و افزایش گرما ، در میان سایر موارد است.

این برنامه همچنین ثبت اطلاعات ، دسترسی از راه دور و گزارش را ارائه می دهد. بیش از 1000 موتور در بیش از 500 منطقه نصب شده است.

سیستم سایبانی اتوماتیک که به طور مستقل از سیستم کنترل روشنایی کار می کند ، میزان ورود روشنایی روز را به راحتی به حداکثر می رساند و نورپردازی برقی نیز بر این اساس واکنش نشان می دهد.

طبق داده های تأسیسات ، متوسط ​​بار سالانه روشنایی ساختمان 0.38 وات بر فوت مربع است.

این سیستم همچنین امکان لغو دستی را فراهم می کند ، اما پس از نزدیک به پنج سال نصب ، مطالعات پس از اشغال نشان می دهد که سایه ها در 95٪ از زمان در حالت اتوماتیک کار می کنند و رضایت کاربر را برجسته می کنند.

مشخصات سایبان اتوماتیک

سایبان اتوماتیک شیشه ای

سایبان های اتوماتیک دارای انواع مختلف هستند که هر کس بنابر نیازش از آن استفاده می کند. یکی از جذاب ترین و پرفروش ترین های سایبان اتوماتیک، سایبان اتوماتیک شیشه ای است که البته مصارف کاربردی دارد. برای مثال اگر شما نیاز دارید که در مکان مورد نظر خود سایه ایجاد کنید، این نوع سایبان به شما پیشنهاد نمی شود. سایبان اتوماتیک شیشه ای برای گلخانه های بزرگ و کوچک که نیاز به نور خورشید دارند بسیار مناسب است.
همچنین در باشگاه های ورزشی که در روف ها یا باغ ها طراحی شده اند بسیار مناسب می باشد و با باز کردن آن می توان روحیه ورزشکاران را تغییر داد.

معرفی محصول: مشاهده قیمت و خرید انواع چتر باغی متحرک

این نوع سایبان کاربردهای دیگری در مکان های مختلفی دارد. در این میان بسیاری از کافه و رستوران ها از این نوع سایبان برای دکوری خاص و زیبا نیز استفاده می کند و بیشتر شبیه سازی به فضای باز را انجام می دهند. با این کار شما می توانید از تمام تغییرات جوی با خبر باشید.
اگر نیاز به تغییراتی زیبا و دکوراسیونی دلباز دارید می توانید از سایبان اتوماتیک شیشه ای بهره ببرید. حتی در قسمتی از منازل نیز این مدل به کار می رود و برای روشن سازی بیشتر فضای خانه کاربرد دارد.

سایبان اتوماتیک مشخصات و اطلاعات

سایبان اتوماتیک ارزان

سایبان اتوماتیک به عنوان یکی از محصولات پرکاربرد برای منازل، کافی شاپ ها، رستوران ها، هتل ها و ... بهتر است با قیمت بهتر و ارزان تر خریداری شود. سایبان اتوماتیک ارزان را در هر فروشگاه اینترنتی یا حضوری نمیتوان یافت اما در این سایت فروشگاهی ما به دنبال عرضه محصولاتی با کیفیت اما با مناسب ترین قیمت هستیم تا به شما عزیزان کمکی کرده باشیم.

ارزان بودن به این معنا نیست که سایبان اتوماتیکی که دریافت میکنید بی کیفیت است و ویژگی های یک سایبان گران را نداشته باشد بلکه تمامی ویژگی ها و مشخصات یک سایبان اتوماتیک کاربردی و با کیفیت را دارد که شما میتوانید به راحتی در فصول مختلف از آن برای سایه انداختن یا حفاظت در برابر برف و باران استفاده کنید بدون اینکه مشکلی ایجاد شود.

خیلی از افراد بر این باور هستند که اجناس ارزان حتما از کیفیت کافی برخوردار نیستند اما باید گفت که کاملا در اشتباه هستید، سایبان غلامی با هدف کمک به کسب و کار ها در حال عرضه سایبان اتوماتیک با بهترین کیفیت و قیمت ارزان می باشد.

سایبان اتوماتیک

سایبان اتوماتیک در بالای درب ورودی خانه و پنجره ها برای پیشگیری از نور مستقیم آفتاب نصب می شود تا از پریدگی رنگ وسایل درون خانه جلوگیری کند.

به عنوان نمونه زمانی که مغازه از سایبان متحرک استفاده نکند صاحب مغازه باید بیننده از بین رفتن محصولات پشت ویترین خود باشد. به همین دلیل برای داشتن سایبان متحرک باید هر چه سریعتر اقدام کرد تا دچار ضرر و زیان نشوند.

شرکت سایبان برقی غلامی با داشتن سالها تجربه در زمینه نصب و تولید انواع سایبان برقی مفتخر همراهی شما در داشتن زمان های خوش در کنار خانواده و آشنایانتان می باشد.

سفارش ساخت سایبان اتوماتیک

در سال‌های گذشته سایبان های دستی مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه سایبان اتوماتیک به خاطره سهولت استفاده به جای سایبان دستی مورد استفاده قرار می گیرد.

سایبان متحرک از استقامت و سطح کیفی بالایی برخوردار است و استقامت و کیفیت بالاتری نسبت به سایبان های سنتی دارد.

علاوه بر آن سهولت در باز و بسته شدن سایبان اتوماتیک به واسطه ریموت,یکی از مهم ترین مزیت های آن می باشد و همچنین برای تبلیغات هم خیلی خوب است.

مکانیزم سایبان برقی خیلی پیشرفته می باشد و طریقه استفاده از آن که نیروی دستی در آن دخیل نیست می تواند برای سالهای متعدد برای شما کار کند.

به همین خاطر دوام آن از سایبان های دستی خیلی بیشتر می باشد و دیگر نیاز به استفاده از اهرم برای بالا پایین دادن آن نخواهید داشت

دلایل محبوبیت استفاده از سایبان اتوماتیک

با نصب کردن سایبان در منزل مانع از پوسیدگی فرش و وسایل در اثر تابش نور زیاد می شوید.

نصب سایبان در مغازه برای سرد کردن دما و در جلوگیری از فاسد شدن مواد کمک می کند.

نصب سایبان در فضاهای باز مانند هتل ها و رستوران ها برای پذیرایی از مشتریان نیز مناسب می باشد.

نصب سایبان برای تبلیغ کردن محیطی مغازه ها و فروشگاه ها.

مزیت های انواع سایبان اتوماتیک

تاثیر بسیار زیادی در زیبا نگه داشتن نمای ساختمان دارد.

قابلیت چاپ کردن تبلیغات را شامل می‌شود.

فضای زیر سایه بان را می تواند تا ۲۰ درجه خنک نگه دارد.

پارچه به کار رفته در سایه بان ضد آب میباشد.

به وجود آوردن محیطی خوب در منزل برای دورهمی ها.

برای انتخاب چادر سایبان برقی تنوع رنگ زیادی وجود دارد.

می توان شیب آن را تا ۴۵ درجه تنظیم کرد.

در برابر زنگ زدگی از مقاومت بالایی برخوردار است.

در برابر عواملی مانند برف و باران مقاومت زیادی دارد.

قابلیت فرم پذیری و زیبایی ویژه دارد.

مدل های مختلف محصولات سایبان برقی:

مواد مورد نیاز برای ساخت سایبان اتوماتیک

به طور کلی موادی که برای ساخت سایبان ها نیاز است بر دوام و ماندگار بودن آن ها تاثیر زیادی دارند.

سازه و چادر سایبان نشان دهنده این است که این وسیله مناسب با شرایط جوی محل زندگی شما هست یا خیر.

پس خیلی هم هست که در هنگام خرید به مواد و متریال به کار برده شده برای ساخت صاحبان توجه نمایید و حتماً از فروشنده در این رابطه مشورت بگیرید.

در زمان قدیم برای خرید چادر اکثراً از الیاف طبیعی مثل پنبه و نخ و یا کتان استفاده می کردند ولی این نوع پارچه ها امروز دیگر کارایی خیلی بالایی ندارند.

چون که آب را به خود جذب می کنند و خیلی سریع از بین خواهد رفت و به جای آنها برای طراحی سایبان معمولاً از پارچه های کشی مصرف فلکسی استفاده می کنند.

نوع دیگر پارچه به کار برده شده در ساخت سایبان فلکسی است که امکان چاپ را برای مشتری به وجود می‌آورد.

معرفی محصول: مشاهده قیمت و خرید انواع سایبان حیاط

کدام پارچه برای سایبان ها مناسب تر است

اصلی‌ترین جزء هر سایه بانی پارچه آن است و باید آنقدر از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا از تابیدن مستقیم نور آفتاب بارش برف و باران بتواند جلوگیری کند تا بتواند سایه مناسبی را به وجود آورد.

اکثراً از انواع پارچه هایی که برای سایبان استفاده میشود میتوان پارچه pvc پارچه برزنت را انتخاب کرد.

این دو نوع پارچه بالاترین کاربرد را در ساخت سایبان برقی در هر نوعی دارد.
ولی پارچه پی وی سی از هر نظر محبوب ترین است.

چرا اول از همه به این دلیل که قیمتش خیلی مناسب است این نوع پارچه خورشید را به هیچ عنوان از خود عبور نمی دهد و سایه های سرد در زیر سایبان مغازه به وجود می آورد.

چاپ تبلیغات روی پارچه pvc قشنگترین نما را به وجود می‌آورد که هیچ وقت از بین نمی رود یا کمرنگ هم نمی‌شود;

به همین خاطر پارچه پی وی سی چند لایه می باشد و دارای استقامت بالایی است می‌تواند سال های زیاد برای شما کار کند

بدون اینکه هزینه ای روی دست شما بگذارد در رنگ و طرح های مختلفی ساخته می شود

و شما در انتخاب پارچه سایبان برقی مد نظرتان می توانید آزادانه تصمیم بگیرید و هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

اگر در انتخاب رنگ پارچه به مشکل برخوردید میتوانید از مسافرانی که در آنجا با شما در ارتباط هستند راهنمایی بگیرید.

سایبان اتوماتیک قابل نه از در هر مکانی که شما بخواهید سایبان اتوماتیک را در هر مکانی که می خواهید می توانید به آسانی نصب و راه اندازی کنید.

مکان هایی که قابل نصب می توانند باشند مثل بالکن سر در مغازه ها پارکینگ و هر مکان دیگری که میخواهی فضای باز را کاربردی تر کنید.

حتی برای روف گاردن هم می‌توانید از این وسیله استفاده کنید و از مزیت های آن بهره برداری کنید این سایه بان ها با بهترین کیفیت و کارایی می تواند برای شما خیلی مناسب و مفید در واقع شود

و به آسانی می توانید از رسیدن نور آفتاب باران برف جلوگیری کرده تا شما بتوانید در آرامش کامل زیر سایه آن استراحت کنید.

به وجود آمدن خنکی و سایه بانها مزیت این صاحب آنها نمی‌باشد و همانگونه که گفته شد شما می توانید سایبان اتوماتیک منحصر به فرد خودتان را در خانه ویلا یا محل کارتان نصب کنید .

مزایای سایبان اتوماتیک تبلیغاتی

کسانی که دارای کسب و کارهای متفاوتی می باشند اکثراً به تبلیغات فکر می‌کنند

اما باید گفت مبلغ تبلیغات به حدی بالا می باشد که از این کار پشیمان خواهند شد.

ما در این بخش یک روش کم هزینه است را به شما معرفی می کنیم.

سایبان اتوماتیک تبلیغاتی هزینه پایینی نسبت به تمام مدل های تبلیغاتی دارد.

شما بر روی پارچه سایبان اتوماتیک خود قادر خواهید بود لوگو نام شعار تبلیغاتی خود و یا هر چیز دیگری که مایل هستید را به چاپ برسانید.

رهگذران به آسانی در حالت باز و بسته شدن سایبان شاهد تبلیغات شما می شوند شما بر روی سایبان اتوماتیک تبلیغات قابلیت چاپ دیجیتال را به روش چهار رنگ با روشنی بالا دارید.

جهت کسب اطلاعات جامع تر در این خصوص و سایبان اتوماتیک و انواع سایبان ها به سایت سایبان غلامی مراجعه نمایید.

استفاده سایبان اتوماتیک در کافی شاپ ها

همانطور که در بالاتر نیز اشاره کردیم موارد بالای استفاده از سایبان های اتوماتیک در رستوران ها و کافی شاپ ها است . خیلی از شما دارای فضای باز در کافی شاپ خود هستید که می تواند به عنوان یک مکان دلنشین برای مشتریان شما درنظر گرفته شود.

یکی از مواردی که می توانید برای جذاب تر و زیباتر کردت مکان خود استفاده کنید، سایبان های اتوماتیک هستند که با نصب سیستم الکتریکی و تهویه ای نیز می توانید به تکمیل تر شدن آن نیز کمک کنید.

برای استفاده از سایبان های اتوماتیک در کافی شاپ خود از متخصصین این کار کمک بخواهید و حتما قبل از خرید مشاوره بگیرید.

سایبان های اتوماتیک به عنوان محصول جدید دنیای تکنولوژی در پیشرفته ترین کشورهای جهان به شکل زیبایی در حال استفاده است و بسیار کاربردی در هر شرایط آب و هوایی است.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

پرسش های متداول سایبان اتوماتیک

تفاوت سایبان برقی با سایبان اتوماتیک چیست؟

طبق گفته های بالا سایبان اتوماتیک نسل جدیدتری از سایبان های برقی است که با استفاده از ریموت کنترل هدایت می شود. دیگر نیاز به باز و بسته کردن توسط کلید نیست. البته با طلوع و غروب آفتاب یا بارش برف و باران نیز به صورت خودکار باز و بسته می شود

جنس سایبان اتوماتیک از چیست؟

سایبان اتوماتبک را می توانید بسته به سلیقه خود از جنس های مختلفی تهیه کنید، پارچه ای، پلی استر، فلزی، آلومینیومی و ...

آیا سایبان اتوماتیک تاثیری در فروش می گذارد؟

بله قطعا هر چه از امکانات پیشرفته تر استفاده کنید در ظاهر محل کسب درآمد شما تاثیر بیشتر و بسزایی دارد. سایبان اتوماتیک ظاهری شیک و زیبا را برای شما به همراه دارد.

کاربرد سایبان اتوماتیک چیست؟

سایبان اتوماتیک به عنوان یکی از جدیدترین محصولات سال های اخیر راحتی فراوانی را برای کسب و کارها و مصرفگنندگان به وجود آورده است. می توانید بدون حتی از راه دور هم با ریموت سایبان خود را باز و بسته کنید.

13 Comments

  • سلام وقت بخیر
    من چند سال که تو کار خرید و فروش سایبان اتوماتیک هستنم و تا الات از سایت های زیادی خرید کردم و با افراد مختلفی همکاری کردم اما همکاری با تیم شریف شما برای من سعادت بزرگی بود و امیدوارم این همکاری ما ادامه دار باشه. کیفیت سایبان اتوماتیک های شمابسیار بالاس به طوری که تمامی مشتریان ما از شما راضی هستند ممنونم بابت سایت بی نظیرتون

    • سلام خیلی ممنونم آقای متقی ممنونم بابت همکاری شما. ما هم بسیار خوشحال هستیم از همکاری با شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *