سایبان پنجره

سایبان کاربردهای مختلفی دارد یکی از آن ها نصب برای پنجره است.

همیشه نصب پرده برای پنجره ها معمول بوده و هست، اما تا به حال به نصب پرده برقی  پنجره فکر کرده اید؟

اگر به یک سایبان پنجره هایتان نیاز دارید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با انواع سایبان پنجره و مزایای آن آشنا شوید.

قیمت سایبان پنچره

قیمت این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد و متغییر می باشد. زیرا نصب آن برای پنجره با توجه به ابعاد هر پنجره انجام می شود و قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. از عوامل دیگری که روی قیمت سایبان ها تاثیر می گذارد، نوع سایبان، جنس پارچه و جنس سازه سایبان پنجره ها می باشد.

در نهایت بر اساس تمام موارد گفته شده و بررسی متراژ سایبان، قیمت آن برای شما محاسبه خواهد شد.

قیمت سایبان پنچره

انواع سایبان پنجره

همانطور که قبل تر گفتیم، سایبان پنچره برای مکان های مختلفی مانند استفاده سایبان مغازه، پارکینگ، استخر، رستوران و غیره استفاده می شود اما یکی از بهترین کاربردهای آن نصب آنها برای پنجره است.

به طور کلی سایبان ها به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می شوند، در این مقاله به توضیحات سایبان متحرک یا همان سایبان می پردازیم زیرا سایبان های ثابت قدیمی شده و کاربرد کمتری نسبت به سایبان متحرک دارند. سایبان پنجره قابل تنظیم بوده و با کمک ریموت کنترل به راحتی تغییر موقعیت میدهد.

این محصول شامل انواع مختلفی میشود و در طرح ها و رنگ های متفاوت موجود است.

انواع مختلف آن شامل موارد زیر می شود:

سایبان بازویی: یا همان سایبان 180 درجه برقی می باشد که مزایای زیادی داشته و با ساتفاده از آن در زمان های مختلف می توان میزان دید پنجره را تغییر داد.

سایبان کشویی : این نوع سایبان نیز قابل باز و بسته شدن و تغییر وضعیت به سمت عقب و جلو می باشد.

سایبان تاشو: این نوع از سایبان پنجره ها برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است و می توان زاویه آن را به دلخواه تغییر داد.

انواع سایبان پنجره

سایبان پنجره چه مزیتی دارد

از جمله مزیت هایی که نصب سایبان برقی پنجره باعث آن می شود، ایجاد سایه و جلوگیری از تابیدن نور خورشید داخل خانه یا اتاق است. از مزیت های دیگر آن استفاده راحت و آسان در باز و بسته کردن سایبان می باشد، به این دلیل که بدون نیاز به صرف انرژی اضافی در هر جایی از خانه که باشید میتوانید، موقعیت سایبان را کنترل کنید.

سایبان پنجره به تمیز نگه داشتن پنجره ها نیز کمک می کنند، به خصوص در روزهای برفی یا بارانی از کثیف شدن پنجره ها جلوگیری می شود. برای اتاق های نورگیر نصب سایبان پنجره انتخاب بسیار مناسبی می باشد و از شدت ورود نور به اتاق می کاهد.

از مزیت های دیگر این محصول، افزایش زیبایی نمای خارجی ساختمان است. شاید کمتر به دکوارسیون خارجی ساختمان ها دقت شود اما این موضوع اهمیت زیادی داشته و نصب پرده برقی ساختمان برای پنجره باعث زیباتر شدن چهره شهر و همچنین ساختمان شما می شود.

با استفاده از این سایبان در پنجره ها از رنگ پریدگی و آفتاب سوختگی فرش، مبلمان و… نیزجلوگیری خواهید کرد. همچنین این محصول از چهارچوب پنجره محافظ کرده، مخصوصا در مناطق باران خیز که جنس نمای ساختمان از چوب است، به کمک سایبان پنجره از پوسیدگی چارچوب جلوگیری می شود.

یک مزیت مهم دیگر، صرفه جویی در انرژی می باشد که در ادامه مفصل تر به توضیح آن می پردازیم.

 

ویژگی سایبان پنچره

از ویژگی های جذاب و کارآمد سایبان پنجره می توان به قابلیت نتنظیم زاویه آن اشاره کرد. در این صورت در ساعاتی از روز که نیاز به نور بیشتر خورشید دارید، می توانید به کمک ریموت شیب سایبان را تغییر داده تا نور بیشتری وارد اتاق شود.

از ویژگی های دیگر نصب این سایبان برای پنجره تنوع رنگ و طرح آن ها می باشد. شما می توانید هنگام سفارش، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید، رنگ این محصول روی رنگ نوری که به داخل اتاق می تابد تاثیر می گذارد پس میتوانید رنگ نور ورودی به اتاقتان رانیز انتخاب کنید، همچنین مجموعه غلامی، تولید کننده انواع سایبان برقی ها امکان چاپ طرح مورد علاقه تان روی پارچه را فراهم کرده است. حتی می توانید روی قسمت داخلی پارچه سایبان نیز طرحی چاپ کنید چون این محصول دو طرفه است و قابلیت چاپ در هر دو سمت را دارد.

از ویژگی های مهم سایبان پنجره، امکان سفارش با توجه به ابعاد و اندازه دلخواه می باشد.

با یک تیر دو نشان بزنید!

شما می توانید برای پنجره هایی که مشرف به حیاط یا بالکن خانه هستند، آنها را نصب کنید به این صورت هم نور کمتری داخل خانه آمده و هم در قسمتی از حیاط یا بالکن ایجاد سایه می شود، شما میتوانید میز و صندلی زیر سایه آن قرار داده و لحظات به یاد ماندنی را در آرامش بگذرانید. بنابراین با یک تیر دو نشان زده اید!

ویژگی سایبان پنچره

سایبان پنجره می تواند کمک به صرفه جویی کند

با کاهش مصرف انرژی بخشی از هزینه های شما نیز کاهش می یابد. با خرید سایبان برای پنجره می توانید تا سال های سال از استفاده بیش از اندازه انرژی به خصوص انرژی برق جلوگیری نمایید.

این محصول از شدت تابش نور به داخل خانه می کاهد و باعث می شود خانه کمتر از گذشته گرم شود و نیاز به استفاده از وسایل سرمایشی کمتر خواهد شد. بنابراین در فصل های گرم سال با جلوگیری از گرم شدن خانه در انرژی صرفه جویی خواهیم کرد. به علاوه در فصل های سرد سال نیز می توانید آن را ببندید تا نور بیشتری داخل خانه شود. البته در هنگام بارش برف و باران باعث میشود که سرما کمتر به شیشه پنجره نزدیک شود و قطرات برف وباران به پنجره برخورد نخواهند کرد همین موضوع می تواند در گرم نگه داشتن خانه موثر باشد.

همچنین در مورد بارانگیر نیز بیشتر بخوانید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *