سایبان حیاط

خرید سایبان حیاط

یکی از ایده ها برای زیبا و کاربردی کردن حیاط هر خانه ای نصب سایبان حیاط است، سایبان برای حیاط می تواند از فضا های نشستن شما در فضای باز در برابر برف و بارون و حتی تابش مستقیم نور آفتاب جلوگیری کند، اگر به دنبال استفاده از فضای حیاط در شرایط آب و هوایی مختلف هستید و قصد دارد تا در تابستان از تابش مستقیم نور آفتاب دور بمانید و در فصول بارانی از دیدن باران بدون خیس شستن لذت ببرید سایبان یک گزینه بسیار مناسب است.

اگر از حیاط منزل خود استفاده چندانی نمی کنید حتما این مقاله را مطالعه کرده و به فکر زیباتر کردن حیاط خانه باشید. یکی از دلایلی که حیاز، تراس و بالکن هر خانه ای راغیرقابل استفاده می سازد، نبودن سایبان است.

خرید سایبان حیاط

سایبان حیاط چه مزیتی دارد؟

امروزه سفارش سایبان حیاط بسیار افزایش یافته است زیرا حیاط اکثر خانه ها یا به دلیل فضای کم و یا نبود سقف و سایبان غیر قابل استفاده است اما سایبان تمام این مشکلات را حل خواهد کرد.

از مهم ترین مزایای آن ایجاد فضایی آرامش بخش و دور از نور خورشید یا بارندگی می باشد. در هر زمان از شبانه روز و هر فصلی می تواید زیر سایبان حیاط وقت خود را بگذرانید.

اگر فکر می کنید حیاط به اندازه ای نیست که امکان نصب سایبان حیاط را داشته باشد، یا اگر سایبان برقی نصب کنید باعث می شود فضای شما اشغال شود، سخت در اشتباهید زیرا سایبان انواع و اندازه های مختلفی دارد که به راحت یبرا یهر مکانی قابل استفاده است. پس مشغل فضای آزاد حیاط نیز حل می شود.

سایبان حیاط می تواند باعث کم شدن مصرف انرژی نیز شود، به طور مثال نصب سایبان برای کولر آبی باعث خواهد شد تا آب کمتری تبخیر شود، یا در نصب سایبان حیاط اگر سایبان به سمت در و پنجره منزل باشد از هم سایه ایجاد کرده و هم از ورود نور خورشید به داخل خانه جلوگیری می کند در نتیجه خانه کمتر گرم شده و کمتر به وسایل سرمایشی نیاز است.

سایبان حیاط چه مزیتی دارد؟

انواع سایبان برقی برای حیاط منزل

انواع سایبان حیاط بسیار متنوع است، و خوبی آن این است که هر کدام از انواع آن می توانید برای حیاط خانه انتخاب کنید. دراین قسمت چند مورد از انواع سایبان حیاط رانام برده و کاربرد هر کدام را توضیح می دهیم.

سایبان بازویی حیاط

سایبان بازویی حیاط یکی از پرکاربردترین سایبان حیاط می باشد. زیرا ظاهر زیبایی داشته و فضای خوبی را تحت پوشش خود قرار می دهد. این نوع سایبان از یک طرف به بالای پنجره یا به هر دیواری نصب شده و به فضای زیر سایه می بخشد. می توانید در آن قسمت میز و صندلی یا تختی گذاشته تا محلی برای استراحت شود.

سایبان حیاط چتری

سایبان چتری یکی دیگر از انواع سایبان ها می باشد که از خصوصیت آن می توانیم به کم جا بودن آن ها اشاره کنیم. ای نوع سایبان حیاط برای حیاط منزل هایی که فضای کمی دارند یا میخواهند از بخشی از حیاط خود استفاده دیگری کنند بسیار مناسب است. همچنین سایبان چتری ها به دلیل کم جا و قابل حمل بودن برای کسانی که مستاجر هستند نیز بهترین انتخاب است زیرا در صورت لزوم و تعویض منزل می توانند سایبان چتری حیاط را همراه خود به منزل جدید ببرند.

همانطور که از نام این گروه پیداست شکلی مانند چتر داشته و فضای مانند آلاچیق ایجاد می کنند.

سایبان حیاط کالسکه

این نوع سایبان قدمت بیشتری داشته و به دلیل سادگی آن هزینه کمتری نیز دارد. شاید بیشت راز این نوع سایبان برای مغازه ها استفاده شود اما در بخشی از حیاط  نیز می توان آن را نصب کرد و از سایه اش استفاده کرد، البته که سایه کمتری نسبت به سایبان بازویی ایجاد میکند. سایبان کالسکه ای به دلیل قدیمی و سنتی بودنشان ظاهر جالبی به محیط داده و لازم به ذکر است که در دو نوع ثابت و برقی موجود است.

سایبان حیاط کالسکه ای

سایبان حیاط دو طرفه

اگر از لحاظ ظاهری بخواهیم این نوع را توصیف کنیم، تصور کنید دو سایبان بازویی را بهم وصل کرده باشند. این سایبان حیاط  هایی مناسب است که فضای زیادی داشته و نیاز به سایه گسترده تری دارند. زیر سایبان دو طرفه هم میتوان میز چید و از فضای باغ و حیاط لذت برد و حتی می توان به عنوان سایبان پارکینگ از آن استفاده کرد و خودرو ها را نیز زیر آن پارک نمود.

سقف حیاط  متحرک

اگر قصد دارید برای کل حیاط خانه یا قسمتی از آن سقفی ایجاد کنید که قابلیت باز وبسته شدن داشته باشد، باید از سقف متحرک یا برقی استفاده کنید. این دسته نوعی سایبان است که حالت سقف دارد و تنها تفاوتش با سقف خانه این است که هر وقت بخواهید با کمک ریموت می توانید سقف را باز کرده و به تماشای آسمان بپردازید.

انواع سایبان برقی برای حیاط منزل

سایبان حیاط منزل چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از قابلیت های مهم سایبان حیاط این بود که شما هر نوع سایبان با هر اندازه ای که بخواهید را می توانید سفارش دهید.

از ویژگی های دیگر سایبان حیاط می توان به تنوع طرح و رنگ آن اشاره کرد.

شما با توجه به دیزاین و طراحی دکوراسیون خارجی حیاط خود می توانید طرح و رنگ مورد علاقتان را سفارش دهید. تولید کننده سایبان برقی غلامی این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که طرح مورد علاقه خود را سفارش داده تا روی پارچه سایبان حیاط چاپ کنند.

از ویژگی های دیگر این مجموعه می توان به پخش عمده سایبان برقی اشاره کرد.

سایبان حیاط منزل چه ویژگی هایی دارد؟

 

سایبان حیاط منزل چه کاربردی دارد؟

حال که با نصب سایبان حیاط آشنا شدید. می توانید با توجه به سلیقه خود یک سایبان مقاوم و محکم بریا حیاط خانه خود انتخاب کرده و در روزهای سرد و گرم سال زیر سیاه آن نشسته و لذت ببرید. حتی می توانید وعده های غذایی خود را در حیا طو زیر سایبان میل کنید یا مهمانان خود را به حیا طدعوت کرده تا آن جا پذیرایی شوند. و در هر زمان به راحتی می تواید آن را باز و بسته کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *