سایبان برقی

سایبان برقی


یک تصمیم عالی برای ساختن فضایی زیبا در منزل نصب سایبان برقی برای بالکن می باشد. در این پست به شما کمک می کنیم تا یک سایبان برقی مناسب برای بالکن خود انتخاب کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

مزایای نصب سایبان برقی بالکن

اگر بالکن خانه شما به مکانی بلا استفاده تبدیل شده است می توانید با نصب سایبان برقی برای بالکن آن را به یک مکان زیبا و کاربردی تبدیل کنید به طرزی که دیگر اکثر ساعت ها را در بالکن به سر ببرید.

یکی از مزایای خرید سایبان بریق برای بالکن جلوه زیبای آن می باشد. سایبان های برقی معمولا باعث تاثیرگذاری مثبت در دکوراسیون منازل می شود. به جز ظاهر زیبا باید به ایجاد سایه و جلوگیری از گرمای منزل نیز اشاره کرد. پس از نصب سایبان در بالکن از ورود نور به داخل خانه نیز جلوگیری می شود و همین اتفاق باعث شده تا دمای خانه تا حدود 30 درجه خنک تر از قبل بشود.

مزیت دیگری که سایبان برقی دارد، مقاومت بالا در مقابل باد و بارندگی همچنین خاصیت ضد زنگ زدن می باشد.

سایبان برقی برای بالکن

دلیل انتخاب سایبان برقی برای بالکن

همانظور که می دانید سایبان های بالکن به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می شوند.

منظور از سایبان های متحرک همان سایبان برقی می باشد. مزیت سایبان برقی نسبت به سایبان های ثابت این است که در هر زمان که از ان استفاده ای نداشتیم می توانیم آن را تنها با فشار یک دکمه روی ریموت ببندیم. در این صورت سایبان خیلی دیرتر خراب می شود. به علاوه با توجه به تغییر موقعیت خورشید در روز ممکن است شما بخواهید زاویه و شیب سایبان خود را تغییر دهید این امکانم در سایبان های ساده و ثابت وجود ندارد. پس مسلم است که سایبان برقی انتخاب هوشمندانه تری خواهد بود. به خصوص وقتی شما می توانید از داخل خانه موقعیت باز یا بسته بودن سایبان را کنترل کنید.

انواع سایبان برقی بالکن

یکی از مزیت های نصب سایبان برقی برای بالکن تنوع انواع آن می باشد. به همین دلیل شما می توانید با توجه به اندازه بالکن و سلیقه خود یکی از سایبان برقی های زیر را انتخاب کنید.

سایبان برقی-انواع سایبان برقی

سایبان بازویی برای بالکن

سایبان بازویی یکی از سایبان برقی های پرطرفدار می باشد زیرا این سایبان ظاهر زیبایی داشته همچنین در اندازه های مختلفی قابل سفارش است. این سایبان از بازو و مفصل هایی تشکیل شده که به آن کمک می کند تا توسط ریموت کنترل باز و بسته شود. سایبان بازویی به دلیل ایجاد فضای زیبا و آرامش بخش همچنین قابل تنظیم و تغییر بودن زاویه آن مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

سایبان چتری برای بالکن

در انتخاب نصب سایبان برقی برای بالکن یکی از گزینه های جذاب و زیبا سایبان چتری ها می باشند. این دسته از سایبان ها نیازی به نصب روی ویار یا بالای پنجره ندارند بلکه به یک پایه وصل بوده و مانند چتری ایجاد سایه می کنند. مزیت این نوع سایبان برقی قابل حمل بودن آن می باشد. یعنی شما به راحتی می توانید مکان آن را تغییر داده یا در صورت نقل مکان به منزل دیگر آن را با خود ببرید. این سایبان ها نیز اندازه های مختلفی دارند و د رکل کم جا بوده پس در بالکن های کوچک نیز می توان از آن ها به راحتی استفاده کرد.

سایبان دوطرفه برای بالکن

اگر برای بالکن منزل خود یک سایبان بزرگ با سطح پوشش بالا می خواهید، سایبان برقی دو طرفه به شما پیشنهاد می شود. که مانند سایبان بازویی هستند با این تفاوت که فرض کنید دو سایبان بازویی به دیگر متصل شده باشند.

سایبان برقی-سایبان برقی چتری

انواع سایبان ثابت بالکن

سایبان بالکن شفاف

این نوع سایبان های ثابتی هستند که از صفحات پلکسی ساخته شده اند پس نورگیری بالکن یا تراس شما حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید اگر قصد قرار دادن وسایلی مانند میز و مبلمان در بالکن خود را دارید و نمیخواهید نور به آن ها بتابد این سایابن برای شما مناسب نخواهد بود.

سایبان بادبانی

اگر قصد نصب سایبان برقی برای بالکن را ندارید یکی از سایبان های ثابت سایبان ها پارچه ای می باشند که به دلیل شباهتشان به بادبان به این نام معروف اند. اگر در زوایه و ارتوفاع مناسب نصب شوند می توانند سایه خوبی برای شما در بالکن یا تراس خانه ایجاد کرده و بتوانید از فضای بیرون خانه زیر سایه لذت ببرید.

سایبان برقی بالکن

جنس سایبان برقی برای بالکن

هر نوع سایبان برقی قطعات و اجای مخصو به خودش را داشته و هر کدام جنس مخصوصی  دارند اما چیزی که در همه سایبان برقی های بالکن مشترک است، خاصیت ضد زنگ و ضد آب بودن آن ها همچنین مقاومت در برابر نور خورشید و رطوبت می باشد.

در نصب سایبان برقی برای بالکن با توجه به نیاز و در نظر گرفتن شرایط آب وهوایی منطقه خود جنس سایبان را انتخاب کنید. به طور مثال پارچه سایبان انواعی دارد که هر کدام خصوصیاتی دارند. مانند پارچه ها پی وی سی، خلبانی یا نانو. همچنین نوع موتور بکار رفته در سایبان برقی که با توجه به ابعاد و وزن سایبان درنظر گرفته می شود.

برای انتخاب جنس قطعات مختلف سایبان برقی پیشنهاد می شود با کارشناسان ما در مجموعه غلامی تماس گرفته تا شما را به خوبی راهنمایی کنند.

تنوع طرح و رنگ در سایبان برقی برای بالکن

پس از انتخاب سایبان برقی مناسب و مشورت با کارشناسان شما قادر هستید طرح و رنگ پارچه سایبان را انتخاب کنید. همانطور که گفتیم نصب سایبان برقی برای بالکن در زیبایی منزل و دکوراسیون خارجی ساختمان شما تاثیر بسزایی دارد. پس می توانید طرح ورنگ سایبان را با توجه به فضا و دکور بالکن خود انتخاب کنید. تا روزها و شب های زیبا و به یاد ماندنی را با دوستان خود در بالکن سپری کنید. خوردن یک چای زیر سایبان برقی در فضای آزاد می تواند استراحت دلچسبی در یک روز سخت باشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *