سایبان برقی

سایبان برقی


سایبان برقی تبلیغاتی

با خرید سایبان برقی تبلیغاتی ، مشتریان بیشتری جذب کنید. اگر قصد تهیه یک سایبان برقی خوب و باکیفیت برای مغازه خود را دارید بهتر است تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در رابطه با سایبان تبلیغاتی در اختیار شما قرار دهیم.

مزایای خرید سایبان برقی تبلیغاتی

سایبان برقی به خودی خود مزایای بسیاری برای شما خواهد داشت و حالا با اضافه شدن ویژگی تبلیغاتی یک مورد دیگر نیز به مزایای آن اضافه خواهد شد.
اولین مزیت خرید سایبان برقی تبلیغاتی استفاده راحت و آسان از سایبان می باشد چرا که در گذشته از سایبان های ثابت یا دستی استفاده می شده اما اکنون سایبان های برقی آسودگی و رفاه را برای همه فراهم کرده اند و تنها با یک کلیک ریموت می توان آن را باز یا بسته کرد در این صورت سایبان کمتر دچار خرابی خواهد شد زیرا در صورت باد و طوفان های شدید به راحتی بسته خواهد شد و آسیب نخواهد دید.
دیگر مزیت سایبان برقی تبلیغاتی ایجاد سایه و فضای خنک در جلوی مغازه ها می باشد. همچنین سایبان ها باعث زیبایی و جذاب تر شدن محیط خواهند شد. اما مهم ترین ویژگی سایبان تبلیغاتی جذب مشتری و معرفی برند می باشد. با چاپ تبلیغات روی سایبان باعث می شود تا توجه مردم به آن جلب شود و ناخداآگاه متن روی سایبان را بخوانند یا لوگوی آن را ببینند همین موضوع باعث می شود برند شما یا نام مغازه در ذهن مخاطب بماند و حتی می تواند باعث افزایش فروش محصولات شما بشود.

خرید سایبان برقی تبلیغاتی

انواع سایبان برقی تبلیغاتی

برای خرید سایبان برقی تبلیغاتی انتخاب های زیادی پیش روی شما خواهد بود. ابتدا باید هدف خود را درنظر گرفته و به فضای مغازه توجه کنید ت بتوانید یک نوع مناسب از سایبان را برای خود انتخاب کنید. حالا ما مهم ترین انواع سایبان برقی ها را نام برده و ویژگی هر کدام را بررسی می کنیم.

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

از قدیمی ترین نوع سایبان ها که اکنون سایبان برقی آن نیز ساخته می شود. از ویژگی ها این نوع سایبان تبلیغاتی می توان به قیمت مناسب و ارزان آن اشاره کرد. اما اصولا این سایبان ها به نگهداری و مراقبت نیاز دارند چرا که به وزش بادهای شدید حساس هستند. البته هنوز هم مغازه های زیادی از این سایبان استفاده می کنند و زیبایی خاص خود را هم دارد.

سایبان تبلیغاتی بازویی

یک نمونه از پرطرفدارترین سایبان مغازه ها، سایبان بازویی می باشد که از به روز ترین سایبان برقی ها محسوب می شود و بشدت مقاوم، زیبا و کارآمد است. این نوع سایبان برقی در مواقع مورد نیاز به صورت دستی نیز باز و بسته خواهد شد. البته قیمت این سایبان برقی از سایبان کالسکه ای ها کمی گران تر می باشد. در ابعاد مختلف قابل سفارش است.

سایبان چتری تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی در مدل های چند ضلعی و مربعی شکل وجود دارد و از انواع آن می توان به چتر پایه بغل و پایه کنار اشاره کرد. اگر به دنبال خرید سایبان برقی تبلیغاتی کم جا و قابل حمل هستید این مورد مناسبی برای شما خواهد بود. ابتدا بیشتر در رستوران ها و کافی شاپ های روباز از این سایبان تبلیغاتی ها استفاده می شود چون در زیر آن امکان قرار دادن میز و صندلی وجود دارد. در غرفه های مختلف و بازارچه ها نیز از سایبان چتری تبلیغاتی استفاده می شود.

سایبان برقی تبلیغاتی
سایبان برقی برای تبلیغات

تبدیل سایبان برقی به سایبان تبلیغاتی

شاید شما پس از خرید سایبان برقی مغازه به تازگی تصمیم گرفته باشید که خرید سایبان برقی تبلیغاتی انجام دهید. اما از طرفی نمی خواهید سایبان مغازه خود را عوض کنید. یک راه بسیار آسان در تعمیر سایبان برقی پیش روی شما قرار گرفته است، به نام تعویض پارچه سایبان. شما می توانید تاز کارشناسان ما بخواهید تا پارچه سایبان برقی شما تعویض کرده و یک پارچه تبلیغاتی با طرح مورد نظرتان روی آن نصب کنند. به طور کلی هر زمان که احساس کردید می خواهید شعار تبلیغاتی خود را عوض کرده یا از رنگ و طرح پارچه سایبان خسته شدید و به فکر تغییر دکوراسیون خارجی مغازه خود افتادید می توانید با مجموعه سایبان غلامی تماس گرفته تا برای تعویض پارچه سایبان در محل حاضر شوند.

جنس پارچه سایبان برقی تبلیغاتی

جنس پارچه در سایبان برقی ها متفاوت می باشد اما برای خرید سایبان برقی تبلیغاتی باید جنس پارچه به گونه ای باشد که بتوان روی آنچاپ تبلیغاتی انجام داد یعنی پارچه قابلیت چاپ داشته باشد. یکی از این پارچه ها پی وی سی بوده که به دلیل براقیت و کیفیت بالا چاپ را به خوبی نمایش داده با رنگ های جذاب باعث جلب توجه بیشتر مشتریان خواهد شد.
طرح های سفارشی از طریق دستگاه های دیجیتال روی پارچه سایبان چاپ می شود مانند چاپ روی بنر های تبیلغاتی به کمک کامپیوتر انجام خواهد شد.

پارچه سایبان برقی تبلیغاتی

قیمت خرید سایبان برقی تبلیغاتی

اگر یکی از سوالات شما راجع به قیمت خرید سایبان برقی تبلیغاتی است باید بگوییم که نمی توان جواب دقیقی راجع به این موضوع داد چرا که قیمت سایبان تبلیغاتی به عواملی مانند: نوع سایبان برقی، ابعاد و اندازه آن، نوع پارچه و اجزای سازنده سایبان، تجهیزات و امکانات پیشرفته و نصب سایبان وابسته است.

تعمیر سایبان تبلیغاتی

برخی از افراد به دلیل با رفتن هزینه ها گمان می کنند بهتر است هزینه ای برای سایبان برقی مغازه خود نپردازند زیرا در صورت به وجود آمدن مشکل بازهم هزینه های اضافی خواهد داشت. اما باید بدانید که سایبان برقی تبلیغاتی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و طول عمر بسیاری دارد حتی در صورت بروز آسیب می توانید از تعمیر سایبان مغازه استفاده کرده و به راحتی با قیمت کم دوباره سایبان خود را بازسازی کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *