سایبان برقی

خرید سایبان برقی پاسیو

یکی از انواع سایبان برقی ها که کاربرد بسیاری بین مشتریان دارد، سایبان برقی پاسیو می باشد. پاسیو یا حیاط خلوت به فضای نورگیری از خانه گفته می شود که برای استراحت یا نگهداری گل و گیاه ساخته می شود، پاسیو منازل به زیبایی دکوراسیون نیز کمک می کنند. وقتی حرف از زیبایی و دکوراسیون زده می شود حتما نام سایبان برقی نیز به میان می آید. برای زیباتر کردن پاسیو و استفاده از آن گاهی نیاز است که به فکر نصب سایبان برقی باشید. درست است که پاسیو به یک فضای نورگیر و روشن معروف است اما ممکن است شدت نور آفتاب و گرمای آن محیط شما را اذیت کند پس می توانید به راحتی با توجه به ابعاد و اندازه پاسیو خود سفارش سایبان دهید.

خرید سایبان برقی پاسیو

کاربرد سایبان برقی پاسیو

کاربرد سایبان برقی فقط جلوگیری از تابش نور خورشید نیست بله خصوصیات دیگری نیز  دارد، مانند ایجاد خنکی در پاسیو با توجه به کم شدن شدن تابش آفتاب فضای پاسیو نیز خنک تر شده برای بهتر کردن هوا می توانید از نصب مه پاش روی سایبان برقی نیز استفاده کنید. در این صورت روزهای گرم می توانید در پاسیو خانه به استراحت بپردازید.

یکی دیگر از کاربردهای نصب سایبان برقی پاسیو کم شدن مصرف انرژی می باشد. در روزهای گرم که در خانه ها از وسایل سرمایشی مختلفی استفاده می شود، با کم شدن ورود نور به منزل می توان از گرمای ایجاد شده کاست و در این صورت نیاز به استفاده از کولر کمتر خواهد شد و مصرف انرژی پایین خواهد آمد. در نهایت در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهد شد.

دیگر کاربرد سایبان برقی ایجاد فضای زیبا و آرامش بخش است. از آن جا که سایبان ها انواع و اقسام مختلفی دارند، با توجه به دیزاین منزل و حیاط خلوت خود می توانید یک سایبان زیبا و متناسب با محیط خریداری کرده در این صورت فضای پاسیو را زیبا و دلنشین تر می کنید.

کاربرد سایبان برقی پاسیو

چرا سایبان برقی؟

معمولا در هنگام خرید سایبان این سوال برای مشتریان پیش می آید که آیا سایبان های ثابت خریداری کنند یا سایبان برقی؟ به دلیل اینکه قیمت سایبان برقی کمی بیشتر است ممکن است این تردید برای شما نیز پیش بیاید اما سایبان برقی پاسیو مزایای بیشتری نسبت به سایبان های دستی یا ثابت دارد. شاید شما همیشه نیازی به استفاده از پاسیو نداشته باشید یا در روزهای سرد سال کمتر به آن جا بروید، اگر سایبان برقی داشته باشید به راحتی می توانید آن را با استفاده از ریموت ببندید  تا دچار آسیب نشود. درست است که طول عمر سایبان برقی ها بالاست اما ممکن است به دلیل قرار گرفتن مداوم در برابر باد و باران های شدید دچار مکشکل شود و نیاز به تعمیر سایبان برقی پیدا کند، اما اگر آن را به موقع بسه باشید می توانید تا سالیان سال از سایبان خود استفاده کرده و آن را سالم نگه دارید.

اگر در پاسیو منزل خود قصد پرورش گل و گیاه دارید، باید در ساعاتی از روز نور آفتاب به آن ها بتابد، اگر سایبان شما ثابت باشد نمی توانید گیاهان را در معرض مستقیم نور آفتاب قرار دهید اما سایابن های برقی قابلیت باز وبسته شدن و حتی تنظیم شیب دارند، پس به راحتی هر زمان که بخواهید حتی از داخل خانه می توانید زاویه آن را تغییر دهید تا نور به گیاهان برسد.

سایبان برقی- انواع سایبان برقی برای پاسیو

انواع سایبان پاسیو

همانطور که گفتیم سایبان برقی پاسیو انواع مختلفی دارد که با توجه به فضا و سبک دکوراسیون منزل می توانید یکی از آن را انتخاب کنید. در ادامه توضیحات مختصری راجع به هر کدام از انواع آن ها خواهیم داد.

سایبان چتری برای پاسیو

اگر به دنبال یک سایبان قابل حمل و نسبتا کم جا برای پاسیو منزل خود هستید، سایبان چتری انتخاب مناسبی می باشد. سایبان چتری ها دو نوع پایه کنار و پایه وسط دارند، به فضای پاسیو شما حالت آلاچیقی می دهند و می توانید زیر آن میز و صندلی قرار داده و به استراحت یا خوردن غذا بپردازید، اما اگر هم قصد نشستن زیر سایه را داشته و هم گپمی خواهید گلخانه کوچکی پرورش دهید، یک سایبان برقی چتری نمی تواند تمام پاسیو را پوشش دهد.

سایبان برقی بازویی

یک انتخاب مناسب اگر میخواهید تمام فضای پاسیو زیر سایه قرار بگیرد و همچنین شیب آن قابل تنظیم باشد. با خرید این سایبان برقی پاسیو می توانید هم خودتان روزها را در فضای خنک آن سپری کنید و هم پرورش گل و گیاه بدهید یا هر استفاده دیگری که می خواهید از آنجا کنید. حتی میتوانید با خیال راحت در آنجا مبلمان قرار دهید زیرا دیگر نور آفتاب باعث آسیب به وسایل شما نمی شود.

سقف برقی پاسیو

یکی دیگر از انتخاب های شما می تواند سقف برقی باشد، تصور کنید پاسیو منزل شما سقف داشته باشد با این تفاوت که هر زمان بخواهید می توانید با استفاده از ریموت کنترل سقف را باز کنید. اگر می خواهید هم یک پاسیو نور گیر داشته باشید هم از اشعه و شدت نور در امان باشید، می توانید از سقف های برقی شیشه ای استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *