انتخاب مناسب ترین رنگ سایبان برقی

انتخاب مناسب ترین رنگ سایبان برقی


بسیاری از افراد وقتی تصمیم به نصب سایبان برقی در واحد شغلی و یا مسکونی می گیرند این سوال را مطرح می کنند که مناسب ترین رنگ سایبان برقی برای من چیست؟ سرمایه گذاری برروی دیزاین خارجی ساختمان موردی است که افراد مختلف از سرتاسر دنیا درباره آن سوال دارند. بسیاری از شمایی که دارای شغلی ویترینی هستید احتمالا درباره خرید این سایبان ها دارای حساسیت ویژه ای هستید. رنگ سایبان و نیز پارچه ای که این سایبان دارند نباید همراه با سهل انگاری انتخاب شوند. برای همین این مطلب را به منظور داشتن انتخابی درست تا انتها مطالعه کنید.

رنگ مناسب سایبان برقی

برای این انتخاب رنگ چندین قاعده وجود دارد. از مهم ترین این قواعد می توان موارد زیر را اشاره کرد:
درصورتی که معماری خانه شما سنتی می باشد شاید اشتباه کردن با یکی از موارد مورد طبع سخت باشد. آبی سرمه ای یا رنگ هایی که خنثی تلقی می شوند را مورد نظر قرار دهید.
اگر دارای خانه هایی با موتیفی از نوع جنوب غربی هستید به سراغ طیف رنگ های بژ بروید.
اگر خانه ای کلبه ای دارید حتما به سراغ طرح های راه راه بروید. رنگ هایی مانند قرمز و یا سبز به کمک طرح های راه راه زیبا به نظر می رسند.
اگر خانه شما معماری معاصری را داراست می توانید به سراغ رنگ های روشن تر بروید. برای نمونه می توان به زرد و ابی اشاره کرد.

تاثیر رنگ سایبان برقی بر کسب و کار

درسال 2023 میلادی رنگ مناسب سایبان برقی کدام است؟

اگر مشتریان شما به ظاهر و امور زیبایی شناختی اهمیت بسیاری می دهند نیاز است که رنگ سایبان را با تدبیر انتخاب کنید. طبق شاخص های پنتون که یک شاخص شناخته شده می باشد رنگ آبی کلاسیک به عنوان رنگ سال پنتون شناخته می شود. طبق این مشخصه در سالهای گذشته مرجانی و نیز بنفش و البته سبز رنگهایی بودند که به عنوان رنگ سال انتخاب شدند.

عوامل دیگری مانند گرایش های دیزاین از نوع محلی در انتخاب این رنگ موثرند. برای نمونه طیفی از سایبان ها در شهری تاریخی به نام ساوانا با دامنه های رنگی روشن وجود دارند. قطعا هنگامی که اهالی نزدیک محل شما سایبان های روشنی دارند شما به سراغ رنگ تیره نخواهید رفت.

هماهنگ یا برجسته بودن رنگ؟

بهتر است رنگ سایبان برقی شما رنگی برجسته باشد. به بیان بهتر نباید رنگی از سایبان را انتخاب کنید که دارای هماهنگی با بخش بیرونی معماری خانه شما می باشد. در یک کلام رنگ بهتر است برجسته باشد تا با خانه تطابق داشته باشد. چند توصیه در این باره باید مطرح کنیم. اول اینکه سایدینگ قهوه ای و یا آبی از طیف سرمه ای می تواند برای اینکه خانه ای آبی پودری را بولد و برجسته کنید مناسب باشد.

ممکن است یک رنگ دربرابر طیفی از رنگ ها برجسته تر به نظ برسد. فرض کنید خانه ای سفید وجود داشته باشد. در این صورت رنگ قرمز تیره به خوبی به چشم می اید. به علاوه اینکه می توان برای انتخاب رنگ تطابق با محیط را نیز درنظر بگیرید. برای نمونه می توان به سایه بانی اشاره کرد که آب را با رنگ آبی اش یادآور می شود. برخی از رنگ ها نیز ممکن است اصلا خوب به نظر نرسند. برای نمونه هنگامی که از نارنجی در مقابل آبی استفاده می کنید را درنظر داشته باشید.

رنگ سایبان برقی و اثر روانشاسی اش بر مشتری

شاید نتوان اثر رنگ بر رفتار انسان را اندازه گیری کرد. ولی این را بدانید که این تاثیر به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست. به طوری که همین رنگ ممکن است بر میزان احتمال عبور مشتری بردرهای مغازه شما بسیار موثر باشد.

سایبان برقی قرمز رنگ

رنگ قرمز و علت بکارگیری آن در فست فود

بسیاری از افراد درباره بکارگیری رنگ قرمز در لوگوهای فست فودی سوال دارند. رنگ قرمز سبب کاهش توان تفکر تحلیلی می شود. به همین دلیل سبب می شود واکنش سریع تر و البته توام با قدرت بیشتر نشان داده شود. برای نمونه می توان به افزایش احتمال خرید یک ساندویچ همبرگر با پس زمینه قرمز نسبت به پس زمینه سبز اشاره کرد.

انتخاب رنگ سایبان برقی آبی

چرا سلامت و تندرستی با رنگ آبی نمایش داده می شود؟

علت این امر این است که آبی توام با رضایت بخشی می باشد و البته آرامش را نیز به همراه دارد. این رنگ بسیار دوست دشتنی سبب القای حس مراقبت از سوی شما به مردم می شو. برای همین بسیاری از فاکتور های بهداشتی و نیز عوامل مرتبط با یوگا به این رنگ مرتبط هستند.

انتخاب رنگ سبز برای سایبان برقی

سایبان برقی سبز رنگ – هنر و طبیعت

هول فودز وقتی لوگوی خود را سبز کرد، می‌دانست که چه کار می‌کند، رنگی که حس اعتماد را برمی‌انگیزد، خلوصی که فقط در طبیعت می‌توانید پیدا کنید. از آنجا که جرقه کنجکاوی را بر می انگیزد، ممکن است برای آوردن مشتریان به گالری هنری یا استودیوی سفالگری یا شاید برای آژانس های مسافرتی خوب عمل کند.

رنگ نارجی برای سایبان چه حسی دارد؟

بسیاری از اوقات برای اینکه مردم را منتظر یک نتیجه عالی از معامله کنید رنگ نارنجی مناسب می باشد. به طوری که کفش های payless به خوبی از این قابلیت بهره مند می باشند. اگر بوتیکی مملو از کفش های گران قیمت دارید شاید این ایده خیلی مناسب نباشد. به طور کلی برای اینکه رنگ سایبان برقی را انتخاب کنید روانشناسی رنگ ها بسیار مناسب می باشد.

رنگ هایی که خورشید کمتر سبب محو شدن آن ها می شود!

رنگهایی که جز طیف روشن به حساب می آیند دربرابر محو شدن نسبت به رنگهای تیره عملکرد بهترین دارند. به طوری که قرمز نسبت به سایر رنگ ها بسیار زودتر محو می شود. اما بی توجه به رنگ پارچه سایبان برقی اگر دارای کیفیت خوبی باشد نسبت به محو شدن به راحتی وا نمی دهد. برای اینکه لکه ها را پنهان کنیم مشکی رنگ خوبی می باشد. ولی این کار گزینه خوبی نیست که برای پوشش لکه ها به سراغ رنگ برویم. اگر سایبان مورد رسیدگی قرار نگیرد به هر حال سلامت خود را از دست می دهد و به خوبی باید به منظور تداوم سلامتی سایبان یاد بگیرید چگونه کپک ها و … را از بین ببرید.

به همین منظور برای انتخاب یک سایبان مناسب خود می توانید از افراد کاربلد استفاده کنید. رنگ مناسب سایبان برقی را از ما بخواهید تا شما را به خوبی درباره خرید یک سایبان برقی و انتخاب رنگ آن راهنمایی کنیم. سایبان هم در ذخیره انرژی و هم در ظاهر زیبا بخشیدن به خانه شما نقش دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *