جذاب ترین سایبان برقی رستوران های دنیا

جذاب ترین سایبان برقی رستوران های دنیا


یکی از ویژگی های سقف های محترک که از جنس پارچه می باشند سبکی آن ها می باشند. این سقف ها برای باز و بسته شدن تنها نیاز به یک فرمان از سوی شما دارند که به وسیله دکمه ارسال می کنید. حتما   این را می دانید که در ساختار این سایبان ها پارچه هایی با رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از رستوران های بزرگ دنیا به منظور استفاده بهتر از فضای بیرونی سایبان متحرک برقی را مورد استفاده قرار می دهند.

سایبان رستوران برقی یکی از ایده های بسیار جالبی است که صاحبان رستوران های مطرح برای جذابیت بیشتر و نیز بهره وری بیشتر از فضا مورد استفاده قرار می دهند. البته بیشتر رستوران های بنا شده در مناطق گرمسیر از چنین سایبان هایی استفاده می کنند. به منظور آشنایی بیشتر شما با این رستوران ها چند مثال در ادامه خواهیم زد.
چند مثال از سایبان برقی رستوران های مختلف
در ادامه چند مثال از کاربرد سایبان برقی در رستوران های مختلف شرح خواهیم داد.

رستوران OLIVETTA

شاید بتوان این رستوران لس آنجلسی را یکی از زیباترین و بهترین رستوران های حال حاضر دنیا تلقی کرد. مدیران این رستوران به طور زیبا و هوشمندانه ای از سقف های متحرک برای رستوران خود استفاده کرده اند. چیزی که این موضوع را جذاب می کند این است که این پرده ها در شب بسته می شوند. همین بسته شدن پرده ها در شب سبب می شود نوری که به داخل می رسد رمانتیک تر از قبل شود. تنظیم این سقف ها به گونه ای انجام می شود که مشتری هنگام حضور در رستوران و یا هنگام نشستن در فضای بیرونی به خوبی از زیبایی های آسمان بهره ببرد.

سایبان برقی رستوران الیوتا

 رستوران COSTES

از تاسیس این هتل رستوران در کشور فرانسه چیزی حدود 26 سال می گذرد. ساختار این هتل رستوران متشکل از سه سازه جدا می باشد. حتما می دانید که اماکن مشهور فرانسه به رمانتیک بودن و نیز جذاب بودن معروفند. درست صاحبان این رستوران هم به منظور ایجاد فضایی جذاب و رمانتیک فضای بین این سازه های سه گانه را گزینه مناسبی برای تعبیه سقف های متحرک پارچه ای دانسته اند. این سقف متحرک در شب باز می شود. بخصوص که این سقف ها با نور های زرد رنگ بسیار زیباتر نیز می شود.

سایبان برقی رستوران COSTES

یکی از جذاب ترین رستوران ها CANTINA

این رستوران اصالتی مکزیکی دارد. این رستوران که در شهر منهتن بنا شده است مناظر بسیار زیبایی را در خود داشته و افراد همیشه برای رفتن به این رستوران برنامه ریزی می کنند. هم سقف جمع شونده ای که این رستوران دارد و هم پوشش های از جنس شیشه ای رستوران سبب می شوند تا بتوان این رستوران را بسیار جذاب دانست.

رستوران اندونزیایی ROOFTOP SUNSET

این رستوران همانطور که توضیح دادیم در جزیره بالی کشور اندونزی بنا شده است. طراحی شگفت انگیز این رستوران با میزهایی که در اقیانوس آرام شناور شده اند هر فردی را جذب خود می کند. به طوری که تابش های خورشید و البته سقف هایی که متحرک می باشند و از پارچه ساخته شده اند حسابی سبب خلق فضایی زیبا می شوند. پارچه ای که برای تولید این سقف ها بکار می رود حسابی دربرابر آب مقاوم بوده و البته در ساختار این پرده ها فلز آلومینیوم نیز بکار رفته است. مشخصه بسیار مثبتی که این سقف دارد این است که امکان بستن آن با ریموت هم فراهم است.

هتل INN OF THE SEVENTH RAY

محل استقرار این هتل در ایالت کالیفرنیا در کشور ایالات متحده می باشد. در قسمت حیاط این هتل است که رستورانی بنا شده است. برای ممانعت از نفوذ پرتوهای نور و قطرات باران شاهد بکارگیری سقف متحرک هستیم. هماهنگی سقف متحرک پارچه این رستوران با فضایی سرسبزی که رستوران در آن قرار گرفته حسابی نظر ها را جلب می کند. اماکن غذا خوردن برای مشتریان زیر این سقف فراهم بوده و تنها با یک کلید می تواند سبب بسته شدن این پارچه در موقع لزوم شود.

هتل INN OF THE SEVENTH RAY با سایبان متحرک

رستوران SIXTY LES

در ادامه بررسی انواعع سقف متحرک رستوران بازهم مسیر ما به رستوران های جذاب نیویورکی می خورد. محل تاسیس این هتل در قسمت مرکزی منهتن می باشد. به کمک بام این ساختمان می توانید نماهای زیبایی را مربوط به نیویورک مشاهده کرده و صندلی های مجللی را مشاهده کنید. امکان دیدن این رستوران در هر مقطعی از سال فراهم است. این رستوران نیز دارای سقف جمع شونده ای می باشد که شیشه ای بوده و امکان این وجود دارد که از طریق بخش های داخلی رستوران چشم انداز های زیبای نیویورک را ببینید.

رستوران SIXTY LES با سایبان برقی جذاب

رستوران شیشه ای GODFREY

این هتل در قسمت شمالی شهر شیکاگو کشور آمریکا قرار دارد. این رستوران در چهارمین طبقه سازه قرار دارد و به منظور ایمن بودن مشتریان دربرابر پرتو های خطرناک و نیز بارندگی دیوار هایی از جنس شیشه در این ساختمان قرار داده شده است. امکان دیدن مناظر شیکاگو از شمال به جنوب به کمک این ساختار شیشه ای وجود دارد.

 رستوران AMESTERFAM COURT

این هتل رستوران در قلب نیویورک سیتی قرار دارد و یکی از جذاب ترین لوکیشن ها را دراختیار مشتری برای دیدن مناظر دراختیار قرار می دهد. سقف شیشه ای در این هتل بکاررفته است و امکان این وجود دارد که افراد به کمک این هتل در تمامی روزهای سال از بارش و اشعه های مضر درامان باشند. مشتریان می توانند به کمک سقف شیشه ای تمامی لوکیشن های اطراف را بررسی کنند. علاوه بر این نباید از آسمان بالای سر افراد نیز چشم پوشید. سقف متجرک تعبیه شده در این ساختمان را می توان یکی از بهترین سقف متحرک رستوران در سطح جهان دانست. طوری که می توان انتظار ایجاد لحظاتی لذت بخش را داشت.

دیزاین بهترین  رستوران را از ما بخواهید.

اگر به دنبال این هستید که بهترین سایبان برقی برای فضای خود داشته باشید می توانید از طریق همکاران ما این رویا را تحقق ببخشید. ما آمادگی این را داریم که بهترین سقف های متحرک را به وسیله بهترین افراد شاغل در این حوزه و با مناسب ترین قیمت ها برای رستوران شما دیزاین و اجرا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *