پرده-برقی-هوشمند

پرده هوشمند: معرفی و خرید

با خرید پرده هوشمند می‌توانید موجبات آسایش و راحتی افراد منزل را فراهم آورید. این نوع پرده‌ها قابل برنامه ریزی هستند در نتیجه با تهیه آن‌ها شرایطی برایتان به وجود خواهد آمد تا در ساعات مشخص پرده‌ها را باز یا بسته کنید. همچنین یکی از نکات مهمی که پرده هوشمند در اختیارتان قرار خواهد داد را باید افزایش امنیت خانه در نظر داشته باشیم. به عنوان مثال زمانی که در خارج از خانه به سر می‌برید با اعمال برنامه دلخواه، پرده‌ها باز و بسته می‌شوند به این ترتیب احتمال سرقت بسیار کاهش پیدا می‌کند.

با اضافه کردن سیستم هوشمند به پرده خیلی آسان می توانید با نصب نرم افزار آن روی موبایل خود، فرمان باز و بسته شدن را از داخل یا خارج خانه اعمال کنید. برای نمونه، صبح در هنگام اجرای سناریوی بیداری، در وهله اول، پرده های اتاق خواب شما به صورت اتوماتیک کنار خواهند رفت و نور طبیعی وارد اتاق شما می شود. چون پرده در حالت اتوماتیک قرار گرفته است شب به هنگام تاریکی، پرده ها بسته خواهند شد. با استفاده از پرده برقی، هر نوع پرده با سایزهای مختلف و ارتفاع های متفاوت قابل کنترل از هر مکان و در هر زمانی است.

چرا سایبان غلامی

متریال با کیفیت

متریال با کیفیت و مرغوب

استفاده از بالاترین کیفیت متریال موجود

گارانتی واقعی

5 سال ضمانت بدون چون و چرا

گارانتی واقعی و بی قید و شرط محصولات

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش 15 ساله

سریع با کمترین قیمت و در اسرع وقت 

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و تخصصی قبل از فروش بدون انتظار خرید از مجموعه

 

کارشناسی حضوری

ارسال کارشناسان مجرب به محل پروژه با ارائه نمونه کار به صورت رایگان

 

تحویل به موقع پروژه

آن تایم بودن در ارسال کارشناس فروش و اجرای محصول خریداری شده 

چرا سایبان غلامی

متریال با کیفیت

متریال با کیفیت و مرغوب

استفاده از بالاترین کیفیت متریال موجود

گارانتی واقعی

5 سال ضمانت بدون چون و چرا

گارانتی واقعی و بی قید و شرط محصولات

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش 15 ساله

سریع با کمترین قیمت و در اسرع وقت 

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان و تخصصی قبل از فروش بدون انتظار خرید از مجموعه

 

کارشناسی حضوری

ارسال کارشناسان مجرب به محل پروژه با ارائه نمونه کار به صورت رایگان

 

تحویل به موقع پروژه

آن تایم بودن در ارسال کارشناس فروش و اجرای محصول خریداری شده 

پرده هوشمند چیست؟

پرده هوشمند به پرده‌هایی اطلاق می‌شود که با استفاده از فناوری‌های جدید قابل کنترل خواهند بود. این نوع پرده‌ها با استفاده از سیستمی خاص باز و بسته می‌شوند. در دنیای دیجیتال امروز پرده‌های معمولی دیگر مورد تایید و علاقه مردم واقع نخواهند شد در نتیجه رضایت کاربران را بر نمی‌انگیزند. نکته مثبتی که در مورد پرده هوشمند وجود دارد را باید کنترل کامل شفافیت، نورگیری و زمان باز و بسته شدن آن در نظر داشته باشیم، در نتیجه با توجه به این موضوع باید بگوییم پرده هوشمند مناسب برای افرادی است که می‌خواهند محیطی مدرن در خانه به وجود آورده و به دنبال راحتی هستند.

از نکات مثبتی که در این نوع پرده وجود دارد باید بی صدا بودن موتور آن را در نظر داشته باشیم. همچنین فرقی نمی‌کند پنجره در چه اندازه‌ای باشد و در چه وزنی سفارش داده شود چرا که موتور برقی توانایی لازم را داشته و با قدرت فرایند باز و بسته شدن پرده را انجام خواهد داد. این نوع پرده به سبب بکارگیری نوآوری به بهترین انتخاب در خانه‌ها تبدیل شده، همچنین فضای کمی را اشغال کرده و در دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی دارد.

تفاوت پرده هوشمند با نوع برقی

پرده‌های برقی پرده‌هایی هستند که بدون نیاز به دست با استفاده از یک ریموت قابل کنترل خواهند بود. گاهی پیش می‌آید پرده‌های چند لایه و سنگین در خانه دارید که پشت مبلمان یا دکوراسیون منزل شما قرار دارد به همین دلیل باز یا بسته کردن پرده کمی دشوار است، در این زمان پرده برقی به کمکتان خواهد آمد.

پرده‌های هوشمند دقیقا همان نوع برقی هستند با این تفاوت که قابل برنامه نویسی بوده و شرایطی را به وجود خواهند آورد تا از طریق ریموت، تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و... کنترل شوند. شما می توانید به پرده هوشمند برنامه داده تا در ساعت مشخصی باز یا بسته شود، این موضوع حتی زمانی که خودتان در خانه حضور نداشته باشید نیز قابل انجام است. اگر یک پرده ساده دارید می توان آن را برقی و در نهایت به پرده هوشمند تبدیل کرد.

تفاوت پرده هوشمند و پرده برقی

انواع پرده هوشمند به دو دسته کناررو و بالارو قابل تقسیم هستند. تفاوت اصلی در این زمینه را باید نوع موتور، ریل و فرم حرکت پرده‌ها در نظر داشته باشیم. برای خرید توصیه می‌شود تا هر فرد با توجه به سلیقه خود و دکوراسیون داخلی منزل نوع مناسبی از این مدل پرده را سفارش داده و آن را تهیه نماید.

پرده هوشمند کناررو

پرده هوشمند کناررو دارای دو بخش موتور و ریل است. در ریل این پرده به جای بکارگیری نخ از قرقره استفاده می‌شود و در کنار آن تسمه نیز قرار خواهد گرفت. تسمه برای متصل شدن گیره‌های پرده است تا با حرکت کردن آن پرده باز و بسته شود.
موتور به ریل پرده متصل شده تا نیرو را اعمال کرده و باعث حرکت تسمه شود. باید به این نکته دقت کنید که هر تجهیزاتی بازه عمری مشخصی دارد و بعد از گذشت مدت زمانی فرسوده و خراب می‌شود. اما پرده هوشمند باعث بالا رفتن طول عمر پرده‌های شما نسبت به پرده‌های دستی خواهد شد. دلیل این موضوع کاهش فشار بر روی پرده خواهد بود.
مزیت پرده کناررو در محیطی مشخص می‌شود که در آن‌ها از پنجره های کوچک‌تری استفاده شده و به این ترتیب می‌توان به دلیل محدودیت فضا از پرده هوشمند کناررو استفاده کرد.

پرده هوشمند کنار رو

پرده هوشمند بالارو

پرده هوشمند بالارو به نوعی طراحی شده که در آن پارچه پرده به شکل عمودی در حرکت است. نوع پرده‌ها زمانی که در برنامه تعیین کرده‌اید به سمت بالا و پایین حرکات خواهد کرد در نتیجه فضای بسیار کمی را اشغال کرده به این ترتیب برای خانه‌هایی مناسب واقع می‌شوند که در حقیقت متراژ پایین دارند.

همچنین اگر ابعاد اتاق کوچک است توصیه می‌شود از این نوع پرده استفاده شود چرا که علاوه بر مدرن بودن شرایطی را برایتان فراهم خواهند آورد تا بتوانید دکوراسیون داخلی را با سلیقه خود بچینید. از نکات مثبت در مورد این مدل از پرده هوشمند باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که به راحتی تمیز شده در نتیجه مانند پرده‌های سنتی نیاز به شستشو نخواهد داشت.

پرده هوشمند بالا رو

خرید پرده هوشمند ارزان

خرید پرده هوشمند ارزان به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه و اقتصادی امنیت منزل را تضمین کرده و محیط داخلی خانه را به بهترین نحو هوشمندسازی کنید. قیمت ارزان این نوع پرده به این معنی نیست که این محصول از جنس بد تهیه شده و کیفیت موتور پایین است، بلکه در فروشگاه‌هایی همچون سایبان غلامی به دلیل اینکه فروشگاه به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کند شرایطی برایتان به وجود خواهد آمد تا بتوانید با پرداخت هزینه ارزان‌تراز بهترین محصولات استفاده کنید. این مجموعه همواره در کنار مشتریان بوده و همچنین در تلاش است تا با ارائه انواع پرده ارزان نیاز مشتریان را برطرف کند.

خرید پرده هوشمند ارزان

پرده های معمولی خود را هوشمند کنید!

پرده‌های معمولی خود را هوشمند کنید تا با مشکلات پرده‌های سنتی دست و پنجه نرم نکنید. به طور کلی سیستم‌های هوشمند را می‌توان به هر نوع پرده معمولی اضافه کرد. در این زمینه باید بگوییم انواع پرده‌ با جنس پارچه‌های گوناگون ،اعم از ساتن، تور، مخمل، حریر با هرگونه سایز و وزنی (حداکثر 60 کیلوگرم برای یک موتور) را می‌توان هوشمند کرد. برای پرده های‌سنگین و دور از دسترس نیز بکارگیری سیستم هوشمند امری مفید واقع خواهد شد چرا که اگر بخواهید این گونه پرده‌ها را به صورت دستی باز و بسته کنید بسیار مشکل است.

موتورهای پرده هوشمند با تشخیص دادن ابتدا و انتهای ریل، طول مسیر را طی می‌کنند و پرده برای شما به آسانی باز و بسته می شود و در انتهای ریل از سرعت خود می کاهد. حتی شما امکان تغییر سرعت موتورهای پرده هوشمند را هم دارید و در صورت نیاز می توانید دور موتور خود را کند یا ند کنید. این نوع موتورهای پرده، جدا از سیستم هوشمند است و توسط ریموت قابل کنترل و اجرا هستند.

پرده‌های خانه خود را هوشمند کنید

تاثیر پرده هوشمند در دکوراسیون

دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی در زندگی افراد داشته و از این رو اشخاص به دنبال ایجاد طراحی مدرن و زیبا در فضای منزل خود هستند. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که بحث دکوراسیون هتل‌ها، دفاتر اداری، فروشگاه‌ها و... باشد. این نوع پرده به عنوان یکی از وسایل‌های مورد نیاز در دکوراسیون مدرن امروز انتخاب شده است. حتی طراحان در سال 2021 نیز به این پارامتر اشاره کرده‌اند. اگر به دنبال دکوراسیونی زیبا با ابزار و وسایل تاثیرگذار هستید حتما پرده هوشمند را انتخاب کنید تا بتوانید از این طریق به زیباسازی داخلی خانه خود نیز بپردازید.

پرده هوشمند با هدف سهولت زندگی افراد و همچنین با صرفه جویی در انرژی تولید شده است و بسیار مناسب برای دکوراسیون‌های مینیمال خواهد بود. حتی شما می توانید با انتخاب یک طرح ساده از پرده، ویژگی این محصول را بیشتر نمایان کنید. اگر نیاز به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود با پرده هوشمند دارید سری به مقالات جدید دکوراسیون 2021 بزنید تا اهمیت این محصول را مشاهده کنید.

در نهایت می‌توان پرده هوشمند را به عنوان یک محصول کاربردی، با ظاهر زیبا و شیک، آسان در استفاده، هوشمند به سنسورهای قابل نصب و ... در نظر گرفت که این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

تاثیر پرده هوشمند در دکوراسیون

قیمت پرده هوشمند

قیمت پرده هوشمند به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که تمامی آن‌ها باید در کنار یکدیگر قرار گیرند تا هزینه نهایی این محصول به طور واضح تعیین شود. در این زمینه باید بگوییم نوع پرده را می‌توان یکی از معیارهای مهم در نظر داشته باشیم. از نکات مهم دیگر باید به قدرت موتور اشاره کنیم. به هر میزان موتور قدرت بیشتری داشته باشد می‌تواند وزن بالاتری را تحمل کند و این موضوع قیمت را افزایش خواهد داد.

همچنین باید بگوییم که ابعاد و اندازه نیز تاثیرات مستقیم خود را روی قیمت اعمال خواهند کرد. فرم باز شدن پرده، نوع ریل و تسمه‌ها نیز در زمینه تعیین قیمت و هزینه این محصول موثر واقع خواهند شد. همچنین فروشگاهی که این محصول را از آن خریداری می‌کنید نیز روی قیمت بسیار تاثیرگذار است.

قیمت پرده هوشمند

ویژگی های پرده هوشمند

مزایا و ویژگی‌های پرده هوشمند بسیار متنوع بوده و همچنین این محصول مناسب دکوراسیون خانه‌های مدرن است. با توجه به این که هزینه‌های گزافی صرف خرید پرده‌های شیک می شود با هوشمند کردن آن می‌توان به آسانی در زمان تعیین شده پرده را باز و بسته کنید. از مزایای مهم این محصول باید به این موضوع اشاره کنیم که امکان تغییر پرده با کاهش یا افزایش نور فراهم شده است. همچنین دقت داشته باشید که حتما نیازی به خرید پرده جدید نیست. از مزایای دیگر پرده هوشمند می‌توان به مقاوم بودن آن و نداشتن قطعات اضافی که در دکوراسیون منزل اشاره کرد. در حقیقت وسایل الکترونیکی به کار رفته در پرده‌های هوشمند به گونه‌ای است که قابل شستشو هستند و در صورت شستن به آن ها آسیبی وارد نمی شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع پرده باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

 • عملکرد بسیار سریع پرده هوشمند نسبت به پرده‌های قدیمی
 • تامین با باتری یا منبع تغذیه.
 • حرکت آرام دونده‌ها و موتور
 • نصب موتور در سمت چپ یا راست
 • توقف انتهایی قابل تنظیم یا اتوماتیک
ویژگی های پرده هوشمند

حریم شخصی:

پرده ها در زمان غروب آفتاب بسته خواهند شد تا حریم شخصی شما حفظ شود.

بهبود وضعیت هوای داخلی:

پرده ها در برابر دمای محیط داخل خانه واکنش نشان می دهند و اگر محیط داخلی گرم باشد، سیستم هوشمند با بستن پرده ها، از ورود نور خورشید به داخل منزل، جلوگیری می کند.

ساعت هشدار هوشمند:

می توانید از پرده هوشمند به عنوان ساعت بیداری خود استفاده کنید؛ و صبح های خود را با گرمای نور آفتاب آغاز کنید!

محافظت در برابر گرد و غبار:

در باد و باران و هم چنین در طوفان های شدید و برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، سیستم هوشمند به صورت اتوماتیک، پرده ها را خواهد بست.

قفل کودک:

به منظور جلوگیری از بازی کردن کودکان با پرده می توانید تمام سوویچ ها و کلیدهای در دسترس کودکان را قفل کنید و کنترل پرده هوشمند را با موبایل خود انجام دهید.

گروه بندی پرده ها:

شما با گروه بندی کردن پرده های خود می توانید هر گروه را که مایل باشید هدایت کنید.

به طور مثال در یک لحظه تمامی پرده های ضلع شمال ساختمان را باز کنید یا ببندید یا پرده های تمامی اتاق ها را ببندید.

اجزای تشکیل دهنده پرده هوشمند

اجزای تشکیل دهنده پرده هوشمند شامل قسمت‌های مختلفی همچون موتور، باتری، نگه دارنده، ریل و شفت هستند. این تجهیزات با در نظر گرفتن اینکه پرده را در چه اندازه‌ای سفارش می‌دهید متغیر خواهد بود. اجزای پرده به نحوی طراحی شده و در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند تا شرایط برای شستشو فراهم گردد در نتیجه نگران کثیف شدن این نوع پرده نباشید. اجزای تشکیل دهنده این محصول با بهترین کیفیت و از مواد درجه یک تهیه شده‌اند و در فروشگاه سایبان غلامی در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهند گرفت.

عملکرد موتورهای پرده هوشمند

عملکرد موتورهای پرده هوشند به این صورت است که سیگنال به رسیور داخلی ارسال شده و رسیور به موتور انتقال پیدا کرده و موجب چرخیدن قطعات داخلی خواهد شد در نتیجه این موضوع فرمان باز یا بسته شدن پرده را صادر خواهد کرد. موتور با رسیور داخلی نوع خاصی از موتور در نظر گرفته می‌شود که در آن رسیور به موتور الکتریکی متصل بوده و به نوعی یک دستگاه کنترل می‌سازد. از طریق رسیور پرده به طور اتوماتیک باز و بسته می‌شود.

اجزای تشکیل دهنده پرده هوشمند

امکانات و کاربردهای پرده هوشمند

شما با خرید پرده هوشمند می‌توانید صبح‌ها بدون نیاز به زنگ زدن تلفن همراه به موقع بیدار شوید! بله، شاید عجیب به نظر برسد اما می‌توانید از طریق برنامه، پرده خانه خود را طوری تنظیم کنید که راس ساعت خاصی در صبح‌ها باز شود و نور آفتاب را به داخل خانه بیاورد. اگر به نور خورشید حساس باشید حتما صبح از خواب بیدار خواهید شد.

پرورش دهید و گیاهان در طول روز ساعاتی را به نور آفتاب نیاز داشته باشند. این برنامه ها تمامی نخواهند داشت، با توجه نیازتان می توانید از پرده بخواهید تا خودش باز و بسته شود. یکی دیگر از کاربردهای آن هنگام خروج یا ورود به منزل است. مثلا می توانید به پرده برنامه دهید تا در لحظه خروج شما از منزل یا محل کار بسته شوند.

امکانات و کاربردهای پرده هوشمند
نمایش بیشتر نمایش کمتر

پرسش های متداول پرده هوشمند

ساز و کار پرده هوشمند به چه صورت است؟

پرده های برقی هوشمند با استفاده از یک ریل که بر روی آن پرده سوار می‌شود و یک موتور با قدرت های مختلف با توجه به وزن پرده شما نصب میشوند و با استفاده از ریموت کنترل و هم چنین اپلیکیشن هایی که روی گوشی هوشمند و یا ساعت هوشمند شما نصب می شوند قابلیت  کنترل دارند همچنین می توان با استفاده از سنسور هایی که بر روی این ریل سوار می شوند به پرده این برنامه را داد تا بتوان در ساعات مشخص و یا با توجه به تغییر نور آفتاب باز و بسته شوند. نحوه ساز و کار این پرده ها ساده تر از چیزی است که شما  تصور می کنید و مانند بسیاری از کنترل های که در خانه برای تلویزیون و دیگر وسایل صوتی تصویری و گرمایشی خود دارید با استفاده از پرده برقی نیز شما صاحب یک ریموت می‌شوید که می توانید در هر لحظه که می خواهید پرده خود را از هر سمتی و به هر شکلی کنار بزنید. پرده برقی هوشمند از ملزومات امروزه خانه ها می باشد.

امکان تبدیل پرده معمولی به پرده هوشمند وجود دارد؟

پاسخ ما به شما بله می باشد و بر خلاف تصور همگان که فکر می کنند حتما برای داشتن پرده برقی هوشمند باید آن را از ابتدا دوخت اما ما به شما می گوییم که در حقیقت می توان پرده های خودتان را برقی و هوشمند کنید. انواع پرده های مختلف با جنس پارچه های مختلف ،اعم از ساتن،تور،مخمل،حریر با هرگونه سایز و وزنی که البته حداکثر وزن برای هر موتور 60کیلوگرم می باشد را می توان برقی کرد. پرده های سنگین و دور از دسترس را باید برقی کرد. اگر بخواهید این گونه پرده ها را به صورت دستی باز و بسته کنید بسیار مشکل است. پس با برقی و هوشمند کردن پرده های زیبای خود می توانید از قابلیت کنار رفتن آن ها به شکل دلخواهتان بدون ترس از به هم ریختگی مدل آن استفاده کنید.

مکانیزم عملکرد پرده هوشمند چگونه است؟

 پس هر پرده ای که دارید یا بخواهید تهیه کنید را می توانید برقی کنید. مکانیزم عملکرد پرده برقی هوشمند به این شکل است که موتور سوار شده بر روی پرده با تشخیص ابتدا و انتهای ریل، طول مسیر را طی می کند و وقتی به انتهای ریل نزدیک می شود حتی از سرعت آن به شکل خودکار کاسته می شود. هم چنین شما می توانید سرعت موتور، میزان باز شدن و... را به آسانی خودتان تعیین کنید و به وسیله ریموت آن یا حتی از طریق گوشی هوشمند و ساعت یا هر وسیله هوشمند دیگر می توانید آن را به آسانی کنترل کنید. هم چنین می توانید با دادن تایمر به پرده مشخص کنید که پرده هوشمند شما در چه ساعتی باز و در چه زمانی بسته شود و می توانید مشخص کنید که پرده از یک طرف یا دو طرف باز و بسته شود که خود قابلیت کاربردی می باشد.

از پرده هوشمند در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

از آنجا که تکنولوژی پرده ها نیز پیشرفت عظیمی کرده است باید گفت که پرده های برقی هوشمند علاوه بر مصارف خانگی و شخصی می توان از آن ها همچنین برای دفاتر کاری، ادارات، شرکت ها، سازمان ها و تالار ها و هتل های مجلل که دیزاین پرده یکی از اجزای مهم و جذاب بصری برای آن ها محسوب می شود، استفاده کرد. در رستوران های بزرگ و تالار های پذیرایی مجلل و هتل های درجه یک گردشگری وقت و هزینه زیادی صرف دیزاین پرده ها و مرتب کردن آن ها می شود که می توان با برقی کردن این پرده ها در هدر رفت وقت و انرژی صرفه جویی کرد.  همچنین برای بیشتردفاتر کاری از پرده برقی های هوشمند کرکره ای استفاده می کنند که از بالا به پایین جمع می شوند و در صورت  زاویه دادن به پرده کارمندان می توانند نور ورودی را هم تنظیم نمایند.

آیا پرده هوشمند کمکی به زیبا سازی داخلی می کند؟

بله این امر بسیار واضح است که پرده برقی هوشمند دارای اهمیت ویژه ای در کوراسیون داخلی دارد و امروزه طراحان حرفه ای از این محصول بسیار استفاده ویزه ای دارند و از این طریق می توانند به زیبا سازی دکوراسیون داخلی بپردازند. حتی می توانید برای سبک های مینیمال نیز از این محصول استثنایی نیز استفاده کنید زیرا سبک مینمیال به محصولاتی که در عین سادگی کاربردی نیز هستند می پردازد. پرده برقی هوشمند دارای ویژگی های منحصر به فردی است که باعث می شود تا شما به آن درجه از زیبایی مد نظر خود برسید. 

قابلیت و مزایای پرده هوشمند چیست؟

یکی از مزایای پرده هوشمند استفاده آسان از آن می باشد، شما به راحتی از هر قسمتی از خانه قادر به باز و بسته کردن پرده های منزل هستید. حتی می توانید به این پرده ها برنامه داده تا در ساعت مشخصی از روز باز و بسته شوند. به طور مثال اگر در منزل خود گیاهانی پرورش می دهید و در ساعت مشخصی می خواهید تا نور به آن ها برسد.

پرده های هوشمند امروزه در بسیاری از خانه ها استفاده شده و باعث آسایش و رفاه ساکنین خانه می شوند.

پرده هوشمند زمانی که کسی خانه نباشد هم کارمی کند؟

بله، امروزه خانه های هوشمند دیگر نیازی به حضور شما نخواهند داشت، لازم نیست حتما در خانه باشید تا پرده را باز و بسته کنید. ممکن است زمانی را بیرون از خانه سپری کنید اما بخواهید که پرده ها به صورت اتوماتیک و خودکار باز یا بسته شوند، مثلا برای رسیدن نور به گل و گیاه در خانه یا برای فریب دادن دزدان می توانید از طریق تلفن همراه خود پرده ها را کنترل کنید و آن ها را در ساعاتی از روز باز کنید تا افرادگمان کنند شما در منزل هستید، در این صورت امنیت خانه نیز حفظ خواهد شد.

آیا می شود پرده برقی را به پرده هوشمند تبدیل کرد؟

یکی از خدمات مجموعه غلامی، تبدیل پرده معمولی به برقی و پرده برقی به هوشمند می باشد. اگر شما پرده برقی دارید که توسط ریموت کنترل باز و بسته میشود م یتوانید به راحتی آن را به پرده برقی هوشمند تبدیل کنید و به کمک تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت و عیره آن را کنترل کنید و حتی به آن برنامه بدهید  تا در ساعت های خاصی باز و بسته شود.

همین امکانات برای پرده ای معمولی شما نیز انجام می شود تا یک خانه هوشمند داشته باشید.

25 Comments

 • سلام و وقت بخیر.در موتورهای هوشمند پرده کناررو قابلیت باز و بسته شدن همزمان و یا کانال صفر وجود دارد ؟

  • سلام و عرض ادب
   بله از طریق BMS و کانال صفر تمام بردها عمل میکند و همچنین برای پرده های ریموتی این قابلیت وجود دارد
   وتا ۱۵ پرده قابل اجرا میباشد.

  • سلام خدمت شما
   ایا پرده ریموتی را میتوان به پرده هوشمند تبدیل کرد؟ و این کار به قطعات اضافه نیاز است؟

   • سلام و عرض ادب
    بله ،‌ توسط کیت های هوشمند امکان پذیر است و قطعه ای بنام تبدیل کننده نیاز است که فرمان ریموتی را به BMS هوشمند تبدیل میکند.

 • سلام وقت بخیر
  آیا در پرده هوشمند کناررو قابلیت تاچ امکان پذیر میباشد؟ و در چند جهت حرکت میکند؟

  • سلام و عرض ادب
   بلی در انواع پرده کناررو امکان پذیر است و در ۲ جهت باز یا بسته شدن عمل میکند.جهت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در ارتباط باشید.

 • سلام قرار بود برای راه اندازی پرده هوشمند منزل ما سر موقع بیایید اما قرار رو به یک روز دیگه تغییر دادیn من برنامه ریخته بودم برا امروز و این موضوع منو ناراحت کرده، چون می دونم کیفیت کارتون خیلی خوبه و قبلا هم برای محل کارم پرده برقی خریدیم ازتون و راضی بودم اما سر اینکه تاخیر داشتید و امروز نتونستید بیایید ناراحت شدم.

 • چشم باز کردم آقای غلامی رو در زمینه نصب و تولید پرده هوشمند و برقی در شرکت های زیادی دیدم خدا را شکر که الان چندین ساله دارد و در این زمینه در شرکت خودش فعالیت میکنه و برای دوستان و آشنایان زیادی که خود معرفی کرده بودم پرده برقی معمولی و هوشمند راه اندازی کرده ،خدا را شکر تا به امروز ما را سربلند کرده و و مثل همیشه بهترین جنس ها را با بهترین کیفیت به مشتری ها با گارانتی و خدمات پس از فروش راه میده بهتون توصیه می کنم حتما از خدمات و محصولات سایبان غلامی دیدن کنید و قبل از خرید پرده هوشمند حتماً ازشون مشاوره بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *