آیا نیاز به تعمیر سایبان مغازه دارید؟

درست است که انواع سایبان مغازه و سایبان برقی با بهترین کیفیت و مقاومت بالا ساخته میشوند تا طول عمر زیادی داشته باشند، اما حادثه خبر نمی‌کند مخصوصا اگر به طور منظم سایبان خود را سرویس نکنید و مراقبت‌های لازم را به جا نیاورید. به هرحال ممکن است پس از سالها بالاخره یک مشکلی برای سایبان برقی مغازه شما پیش بیاید. آیا در آن زمان وقت آن است که سایبان جدیدی جایگزین آن کنید؟

نوسازی و تعمیر سایبان مغازه

تعمیر سایبان مغازه فقط برای سایبان های خراب شده و آسیب دیده نیست، اگر سایبان فروشگاه شما آنقدر آسیب ندیده اما نیاز به نوسازی و ایجاد ظاهری جدید دارید، بازیابی پارچه دقیقا همان چیزیست که دنبالش هستید.

شاید همیشه به تعمیرات و رفع مشکلات جدی نیازی پیدا نکنید اما برای تنوع بخواهید پارچه سایبان را عوض کنید. و یا ساختار ظاهری سایبان شما بهم ریخته و قطعاتی از آن دچار شکستگی شده باشند، در این صورت کارشناسان ما می توانند بدون تعویض ساختار کلی، قسمت های شکسته را تعمیر کرده و سایبان را بازسازی کنند. در این قسمت باتوجه به درخواست شما امکان تعویض پارچه سایبان نیز وجود دارد مخصوصا اگر بیش از اندازه کثیف شده یا از طرح و رنگ آن  راضی نیستید و نیاز به تحول دارید.

تعمیر سایبان برقی برای نوسازی

تعمیر سایبان مغازه به جای تعویض

جواب پاسخ بالا خیر می باشد. راه حل آسان تر از تعویض سایبان هم وجود دارد و آن تعمیر سایبان مغازه می باشد. از آن جا که سایبان فروشگاه یکی از کاربردی ترین قسمت های فروشگاه شما می باشد، در صورت خراب شدن ممکن است باعث اختلال در کسب و کار شما شود. مخصوصا اگر سایبان مغازه وظیفه محافظت از محصولات شما را داشته باشد. پس در این صورت وقت تلف کردن جایز نیست و باید به سرعت سایبان را به حالت اولیه خود بازگردانید.

سفارش و جایگزین کردن یک سایه بان برقی مغازه جدید خیلی وقت گیر تر از تعمیر سایبان فروشگاه می باشد. شما با هزینه کمتر می توانید سایبان فروشگاه خود را مانند روز اول سر پا کنید.

تعمیر سایبان مغازه به جای تعویض

مشکلات احتمالی سایبان فروشگاه

چه مشکلاتی ممکن است برای سایبان ما پیش بیاید که نیاز به تعمیر سایبان مغازه پیدا کنیم؟

سایبان فروشگاه ممکن است به مرور دچار مشکلات مختلفی بشود. به طور مثال بعد از مدت ها استفاده از آن با فشار دادن دکمه ریموت ناگهان دیگر حرکت نکند و سایبان برقی فروشگاه در یک حالت خاص گیر کند یا ممکن است موتور سایبان بعد ازمدتی از کار بیوفتد و دچار مشکل شود.

با اینکه سایه بان مغازه ها در برابر باد های شدید بسیار مقاوم هستند اما ممکن است به دلیل وزش بادهای خیلی شدید و پی در پی بازوهای سایبان بشکند یا بازوها از جای خود خارج شده باشند.

مشکلاتی که برای سایبان فروشگاه پیش می آید ممکن است مربوط به پارچه آن باشد گاهی نیز پارچه ها آسیب دیده یا پاره می شوند.

تعمیر سایبان مغازه چه مزیتی دارد؟

تعمیر سایبان مغازه چه مزیتی دارد؟

همانطور که کمی قبل تر به آن اشاره کردیم، برای فروشگاه ها مهم است که اگر سایبان مشکلی پیدا کند به سرعت رفع شود پس یکی از مزیت های تعمیر سایبان مغازه سرعت برطرف شدن مشکلات می باشد. اگر به جای تعمیر به فکر عوض کردن سایبان باشید قطعا زمان بیشتری را از شما خواهد گرفت

از مزیت های دیگری که بسیار قابل توجه می باشد، صرفه جویی در هزینه هاست. شما بعنوان کسی که سر در فروشگاه خود سایبان برقی نصب کرده است قطعا به فکر خرج و مخارج مغازه هستید، می دانید که خرید یک سایبان جدید هزینه های زیادی را به دنبال دارد اما تمام این هزینه ها را میتوانید فقط با تعمیر سایبان از بین ببرید.

شما با تعمیر سایبان برقی مغازه، صاحب همان سایبان قبلی اما جدیدتر خواهید شد. حتی در حین تعمیرات می توانید از کارشناسان بخواهید تا تغییراتی دیگر نیز به سایبان شما بدهند.

تعویض قطعات، به جای تعویض سایبان برقی

بخشی از تعمیرات سایبان برقی شامل بررسی و پیدا کردن مشکل سایبان است. پس از مشخص شدن این موضوع باید به دنبال راهکار مناسب برای رفع مشکل سایبان برقی بود. گاهی ممکن است تعمیر سایبان برقی بدون تعویض بخشی از آن انجام نشود. اما در این مواقع بازهم نیازی به تعویض سایبان برقی به طور کلی ندارید. بلکه کافیست بخشی که مشکل پیدا کرده تعویض شود.

به طور مثال اگر مشکل از موتور سایابان برقی می باشد و قابل تعمیر هم نیست، به راحتی و در سریع ترین حالت موتور برای شما تعویض می شود. یا اگر آسیب در قسمت بازوهای اسکلت سایبان برقی می باشد باز هم می توان با تعویض و جایگزینی میله ها جان دوباره ای به سایبان بخشید.

تعمیر انواع سایبان برقی

همان طور که می دانید سایه بان مغازه انواع بسیار متنوعی دارد. همکاران ما در قسمت تعمیر سایبان مغازه ، با توجه به نوع سایبان شروع به بررسی کرده و در نهایت مشکل را برطرف خواهند کرد. در این بخش می خواهیم در رابطه با تعمیر انواع سایبان فروشگاه صحبت کنیم و هر کدام را به صورتجداگانه بررسی نماییم.

همیشه لازم نیست سایبان فروشگاه شما آسیب جدی ببیند تا نیاز به تعمیر سایبان مغازه پیدا کنید. گاهی ممکن است بخواهید تغییراتی در ظاهر سایبان و دکوراسیون مغازه خود بدهید. در این قسمت نوسازی و بازسازی سایبان فروشگاه دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید.

مجموعه ما به جز تعمیرات انواع سایبان فروشگاه قادر است تا پارچه سایبان را برای شما تغییر دهد. سازه اصلی سایبان را رنگ کند و حتی به شسشوی سایبان مغازه شما بپردازد. همچنین آسیب های جزئی را از بین ببرد.

گاهی ممکن است شما نیاز به جابه جای سایبان داشته باشید و بخواهید سایبان را از محل نصبش به مکان دیگری ببرید. همکاران ما در بخش تعمیرات این وظیفه را به عهده گرفته و هر طور که شما بخواهید سایبان را بازسازی و در محل جدیدی نصب می کنند.

مجموعه غلامی به غیر از تولید انواع سایبان برقی و سایبان فروشگاه ، خدماتی همچون تعمیر سایبان مغازه، تعمیر سایبان برقی، شستشو، سرویس و تعویض قطعات سایبان را انجام می دهد. البته که بازهم تاکید می کنیم تمام سایبان برقی ها طول عمر بسیار بالایی دارند.

تعمیر سایبان بازویی مغازه

سایبان بازویی یکی از پرطرفدارترین سایبان فروشگاه ها می باشد که البته با توجه به مرور زمان مانند هر دستگاه دیگری ممکن است دچار مشکل شود و به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز داشته باشد. بهتر است در هنگام بروز مشکل ابتدا با کارشناسان ما در قسمت تعمیر سایبان مغازه تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنند و برای تعمیر در محل حاضر شوند.

سایبان بازویی ها از سایبان های ساده و دستی مغازه قیمت بالاتری دارند و در صورت آسیب دیدن هزینه تعمیر آن ها با توجه میزان آسیب متفاوت خواهد بود. هر چند که تعمیر سایبان بازویی به صرفه تر از خرید مجدد آن می باشد. این سایبان فروشگاه ها ممکن است از قسمت بازو یا اسکلت اصلیشان آسیب دیده باشند، در این صورت باید بررسی کرد که آیا مشکل آن با تعمیر برطرف می شود و یا باید اسکلت سایبان را عوض کرد. مشکلات دیگری که می توان برای یک سایبان بازویی مغازه رخ دهد، خرابی موتور، مشکل در بازو بسته شدن و ... می باشد.

تعمیر سایبان بازویی مغازه
تعمیر سایبان چتری مغازه

تعمیر سایبان چتری مغازه

یکی از انواع سایبان مغازه، سایبان چتری می باشد. این نوع از سایبان ها کم جا و قابل حمل بوده و در مدل های مختلفی قابل سفارش هستند، به همین دلیل استقبال زیادی از این نوع سایبان می شود، به خصوص در کافی شاپ ها و رستوران ها. اگر شما یک رستوران در فضای باز داشته باشید، سایبان یکی از ملزومات فروشگاه شما است.

حال تصور کنید سایبان چتری برای رستوران گرفته اید و به دلایل مختلفی دچار مشکل شده است، قطعا این موضوع نگران کننده به نظر می آید چرا که به غیر از زیبایی، آن سایبان باعث می شد افراد به راحتی زیر سایه آن بنشینند و دور از نور خورشید یا بارندگی غذایشان را میل کنند. پس به سرعت نیاز به تعمیر سایبان مغازه خواهید داشت. کافیست با مجموعه غلامی تماس گرفته تا جهت رفع مشکلات سایبان چتری مغازه شما در کم ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

به غیر خرابی سایبان چتری، ممکن است به فکر تغییر دکوراسیون مغازه خود افتاده باشید اما رنگ پارچه های سایبان چتری مغازه شما متناسب با دکور جدید نیست. آیا باید سایبان های جدید تهیه کرد؟ خیر، چرا تا زمانی که می توان پارچه سایبان را تعویض نمود و از مزایای تعمیر و بازسازی سایبان مغازه استفاده کرد، به فکر هزینه های اضافی باشیم؟ با تغییر پارچه سایبان چتری می توانید فضای رستوران یا مغازه خود را نو کنید.

تعمیر سایبان برقی کالسکه ای

سایبان کالسکه ای از قدیمی ترین انواع سایبان ها می باشد. که در نوع ساده و برقی تولید می شود. به دلیل قدیمی بودن این سایبان ها پس از مدتی ممکن است شاهد وجود مشکلاتی در آن ها باشید. به همین جهت به تعمیر سایبان برقی کالسکه ای نیاز پیدا می کنید. سایبان های کالسکه ای ممکن است به دلیل استفاده مداوم و قرار گرفتن در معرض باد و بارنگی های طولانی دچار آسیب شوند. از آن جا که این سایبان ها به باد و باران های شدید حساس هستند اگر تعمیرات بدنه و اسکلت آن ها به خوبی انجام نشود در آینده مشکلات جدی و هزینه برداری برای آن ها به وجود خواهد آمد. به همین جهت بهتر است قبل از نیاز به تعمیر سایبان به خوبی از سایبان برقی کالسکه ای خود نگهداری کنید، از باز و بسته کردن مداوم آن ها بپرهیزید و با اینکه پارچه های سایبان اکثرا از جنس برزنت بوده و مقاومت خوبی دارند اما از آن نیز مراقبت کنید تا در معرض اجسام تیز قرار نگیرد.

سایبان برقی کالسکه ای جزو مناسب ترین و به صرفه ترین سایبان های برقی می باشد، که در صورت خرابی آن می توانید با مجموعه غلامی تماس گرفته تا بدون وقت قبلی برای تعمیر سایبان برقی شما در محل حاضر شوند.

تعمیر سایبان برقی- تعمیر سایبان برقی کالسکه ای
تعمیر سایبان برقی برای سایبان چتری

تعمیر سایبان چتری

سایبان چتری یکی از انواع سایبان ها می باشد، که خود به چتر پایه کنار و چتر پایه وسط تقسیم می شود. این نوع سایبان برقی یا از چوب روس ساخته می شود یا فلز که نوع فلزی آن با فنرهای نشکن روکش ضد خش ساخته می شود. پس احتمال شکسته شدن اسکلت سایبان چتری ها بسیار کم است. ممکن است زمانی نیاز به  تعمیر سایبان برقی پیدا کنید که مشکلی در باز و بسته شدن آن ها پیش بیاید، پارچه سایبان نیاز به تعویض داشته باشد و یا پوشش سایبان نیاز به تنظیم پیدا کند.

حتی زمانی که بخواهید سایبان خود را نوسازی کنید و پارچه چتر آن را عوض کنید نیز در بخش تعمیر سایبان برقی چتری این امکان برای شما وجود خواهد داشت.

اگر شما نیاز به هر گونه تعمیر سایبان چتری داشتید می توانید با متخصصین مجموعه سایبان غلامی تماس حاصل فرمایید.

پرسش های متداول درباره تعمیر سایبان برقی مغازه

آیا تعمیر سایبان مغازه ارزان تر از تعویض آن است؟

بله، هزینه ای که شما برای سفارش و نصب سایبان مغازه جدید باید بپردازید بسیار بیشتر از هزینه تعمیر سایابن مغازه می باشد.

شاید مشکل سایبان مغازه شما تنها با تعویض یک یا چند قطعه برطرف شود در حالی که شما میخواستید اقدام به خرید مجدد آن کنید.

با تعمیر و سرویس سایبان انگار که یک سایبان برقی نو خریده اید اما هزینه کمی برای آن پرداخته اید. در ضمن این کار باعث می شود تا شما ظاهر مغازه خود را با یک سایبان جدید تغییر ندهید، حتی اگر قصد تغییرات دارید می توایند از خدمات نوسازی سایبان مغازه استفاده کنید.

چه اقداماتی باعث جلوگیری از خرابی سایبان فروشگاه می شود؟

شما برای حفظ و افزایش طول عمر سایبان و جلوگیری از نیاز به تعمیر سایبان مغازه باید نکاتی را در نگهداری از سایبان  رعایت کنید. از آ« جا که از سایابن در محل کا و مغازه خود استفاده می کنید برای اینکه به زودی دچار مشکل نشود باید تقریبا هر 1سال یکبار، سایبان را سرویس کنید و به کارشناسان ما نشان دهید تا در صورت وجود مشکلات جزئی، به سرعت برطرف گردد و منجر به آسیب های بزرگ و جدی تر نشود.

شستشو و تمیز کردن سایبان مغازه نیز اهمیت دارد، یکی از مواردی است که به جز افزایش طول عمر سایبان باعث زیبایی آن نیز می شود. البته شستشو نیز باید توسط کارشناسان انجام شود وگرنه ممکن است به آن  آسیب برسانیدد.

در تعمیر سایبان مغازه امکان تعویض پارچه سایبان هست؟

یکی از بخش های تعمیر سایبان مغازه، تعویض پارچه یا چادر سایبان می باشد. ممکن است به مرور زمان پارچه سایبان برقی شما دچار پوسیدگی یا آسیب شده باشد، پوسیدگی معمولا با تغییر رنگ پارچه و سوراخ شدن همراه است. پس به جای تعویض کل سایبان می توانید فقط پارچه آن را عوض کنید.

گاهی نیز ممکن است برای ایجاد تنوع و تغییر دیزاین مغازه خود، نیاز به تعویض پارچه آن داشته باشید.

در هر صورت مجموعه غلامی می تواند پارچه سایبان مغازه شما را عوض کند و ظاهری جدید به سایبان شما بدهد.

در صورت آسیب دیدگی موتور سایبان فروشگاه باید چه کنیم؟

گاهی ممکن است مشکل سایبان شما از موتور توبولار آن باشد. در این مواقع به هیچ عنوان برا یباز یا بسته کردن سایبان از ریموت استفاده نکرده و میکروسوئیچ را بالا پایین نکنید. حتما سایبان را به صورت دستی ببندید و منتظر شوید تا تیم متخصصی برای تعمیر سایبان مغازه شما در محل حاضر شود.

معمولا فرد تعمیرکار و کارشناس به غیر از عیب یابی و رفع مشکل موتور، نگاهی به باقی قطعات سایبان مغازه شما می اندازد و اگر مشکلی بود ان را نیز برطرف می کند. در مواردی نیز ممکن است مجبور به تعویض موتور شوید.

24 Comments

  • سلام وقت بخیر . برد اصلی سیابان برقی ما از دستم افتاد زمین دیگه روشن نمیشه. لطفا راهنمایی بفرمایید .

  • سلام من سایبان برقیم خراب شده بود فکر میکردم خودم می تونم درستش کنم اما زدم و خراب ترش کردم الان سابیان نه بسته میشه نه باز به حالت نیمه گیر کرده میشه برای تعمی رسایبان برقی ما زودتر بیایید؟ باید برای تعمیر وقت بگیرم یا همینجوری خودتون یک روز رو تعیین می کنید؟ من واقعا عجله دارم

  • سلام من به تعمیر سایبان مغازه نیازی ندارم، 6 ماهه سایبان از شما خریدم و تا الان راضی هستم فقط با پارچه سایبانم مشکل دارم و به خاطر تغییر اسم مغازه مجبورم لوگوی روی سایبان رو بردارم و تغییرش بدم. براتون ممکن هست که پارچه سایبان برقی مغازه من رو عوض کنید و یک لوگوی جدید روی سایبان چاپ کنید؟ اگه بیایید و کل سایابن رو یه چک هم بکنید ممنون میشم میخوام مطئن باشم که آسیبی ندیده باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *